G Çevrimdışı

gkaradagli

Yeni Üye
30 Tem 2018
28
38
Çok büyük ihtimalle, evet. İncehesap'ta 49 inç modeli satılıyor mesela. Orada model numarası doğru yazılmış.

Ek: Bu arada aldığınız linkteki satıcıya mesaj attım, sonunda T olmadığını düz 9650 modeli olduğunu söyledi. İşler ilginçleşti.
HAYDAAAA :) olaylar olaylar. ptesi kargoyu beklemekten başka çare yok. kurulum da ücretsiz çıkar kesin iyice karışır ortalık

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
vestel 55ud9650 gelecek inşallah. benim görüşüm büyük ihtimalle mb120 anakartlı ürünlerdir. ado hocamın bahsettiği mb130e+hdr+wcg+db olması mümkün değil gibi.

bu arada avantajix göründü 33 tl.
100 tl kupon
50 tl chippara

2522 tl 5 taksit

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

gkaradagli

Yeni Üye
30 Tem 2018
28
38
vestel 55ud9650 gelecek inşallah. benim görüşüm büyük ihtimalle mb120 anakartlı ürünlerdir. ado hocamın bahsettiği mb130e+hdr+wcg+db olması mümkün değil gibi.

100 tl kupon
50 tl chippara

2522 tl 5 taksit
Kupon kodu, indirim kodu, indirim kuponu, hediye çeki, vb. kupon kullanılırsa tüm sepet iptal edilecek: %0
avantajix iptal olur yüksek ihtimal.
gerisi yeterli bence :)

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
190
46

100 tl kupon
50 tl chippara

2522 tl 5 taksit
bu fiyata 9650 nasıl olur güvebılirmiyiz acaba?

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
şimdi baktımda 9650t modelinde hdr10 da varmış. 9650 modelinde ise varmı yokmu meçhul gelecek seriye bağlı muhtemelen 9650t m130 veya mb130e karta sahip

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
9650T'nin sonundaki "T" neleri değiştiriyor, akşama hatırlatın demiştiniz hocam. Adem Helvacı Ado

Fiyat şüphe duyacak kadar uygun. Aydınlatırsanız seviniriz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869
Azizim her markada her zaman olduğu gibi en önemlisi panel testi. Samsung da, Vestel ürünlerinde olduğu gibi bir paten test modu var mı inanın bilmiyorum, teknisyen arkadaşlara sorunuz, olmama ihtimaline karşı kaliteli bir panel test videosunu flash belleğe hazırlamanız tavsiyemdir. :ok
Var hocam
Tv kapaliyken sirasiyla
Info>menu>mute>power basilirsa
Servis menusunde test modu var

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
neden acaba :hmm
daha önce telefonumu başka bir siteden öneriyle aldım.sonra bu kadar pahalı telefon nıye aldım diye pişman oldum.:hihiyani telefonun çoğu özelliğini kullanmıyorum

İşin gerçeği, ben yıllarca DH de ürün önermeye karşı çıkmış, tüm ısrarlara rağmen ürün önermemiş birisiydim, burada ufak tefek tavsiyeler vermeye başladım ama mantıken bana pek uygun gelmiyor ürün önermek zira iyi çıkıyor Allahtan, Kötü çıkıyor bizden biliyorlar sonra :kiskis

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
İşin gerçeği, ben yıllarca DH de ürün önermeye karşı çıkmış, tüm ısrarlara rağmen ürün önermemiş birisiydim, burada ufak tefek tavsiyeler vermeye başladım ama mantıken bana pek uygun gelmiyor ürün önermek zira iyi çıkıyor Allahtan, Kötü çıkıyor bizden biliyorlar sonra :kiskis

hocamız tavsiye etmedi ama arada bazı ürünleri işaret etti o ürünlerden aldım hiçbirinde pişman olmadım. bugün yine işaret edilen vestel 55ud9650 aldım kargoya verildi bile gelince paylaşım yaparım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt