EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109

buyrun. ama 100 tl çek hala var mı bilmiyorum.ben dün yüklemiştim hesaba.

Bu TV 9650 değil, 9650T modeli. Aradaki farkları biz de merak ediyoruz; neden bu kadar ucuz, normal 9650'ye göre ne farkları var vs. Ado'ya sorduk bakalım, akşam bilgilendirecek.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
satıcıyı arayıp sordum vestel tv lerde normalde garanti 3 yıl ve montaj ücretsizdir diye. ürünün 2 yıl garantili ve montajın ücretli olduğu bilgisini verdi. genelde ihraç fazlası veya spot ürünler 2 yıl garantili ve ücretli montaj diye biliyorum. kurulumu kendiniz yapabilirsiniz fatura tarihi itibari ile garanti başlar.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
satıcıyı arayıp sordum vestel tv lerde normalde garanti 3 yıl ve montaj ücretsizdir diye. ürünün 2 yıl garantili ve montajın ücretli olduğu bilgisini verdi. genelde ihraç fazlası veya spot ürünler 2 yıl garantili ve ücretli montaj diye biliyorum. kurulumu kendiniz yapabilirsiniz fatura tarihi itibari ile garanti başlar.

Bahsettiğim T modeli zaten ihraç fazlası ürün oluyor. Vestel'in KKTC ve Azerbaycan sitelerinde çıkıyor.

Bu fiyata belki de büyük bir fırsat yakaladınız, akşam Ado'nun bilgilendirmesine göre hareket edin isterseniz.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109

Model bu mudur dersiniz?

Çok büyük ihtimalle, evet. İncehesap'ta 49 inç modeli satılıyor mesela. Orada model numarası doğru yazılmış.

Ek: Bu arada aldığınız linkteki satıcıya mesaj attım, sonunda T olmadığını düz 9650 modeli olduğunu söyledi. İşler ilginçleşti.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt