Techwood 43U902

C Çevrimdışı

Croesus

Yeni Üye
14 Eyl 2020
16
34
Hocam ayaküstü birkaç fotoğraf çektim. Tv ünitem gelmediği için cihaz yerde /: Bugün çok tecrübe edemedim ama şunları söyleyebilirim : kanal geçiş hızı çok iyi değil dahili uydulu cihaza göre idare eder gibi. Cihazı internete bağlayınca cihaz resmen yavaşlıyor. Görüntü kalitesi önceden de dediğim gibi bana çok canlı gelmedi ayarları da tek kurcalayamadım kendimce bir ayar yapmaya çalışacağım. Tv izlerken herhangi bir takılma yok, hareketli yayınlarda yağ gibi kayıyor. Yarın konsolu bağlayacağım onu da deneyimlerim:)

IMG_7125.jpg
IMG_7126.jpg
IMG_7127.jpg
IMG_7128.jpg
IMG_7129.jpg
IMG_7130.jpg
IMG_7131.jpg
IMG_7133999ed0073d7ce426.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar da bu şekilde. Neyi açıp neyi kapatsam bilemedim :)
IMG_7135.jpg
IMG_7137.jpg
IMG_7138.jpg
IMG_7139.jpg
IMG_7140.jpg
Hocam ellerinize sağlık geri bildiriminize minnettarım, bu konsol demişsiniz ya konsolu da deneyip söyleyebilirseniz çok sevinirim zira ben konsol için almayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim size bu fotoğraflar için çok sağolun ?

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Hocam ellerinize sağlık geri bildiriminize minnettarım, bu konsol demişsiniz ya konsolu da deneyip söyleyebilirseniz çok sevinirim zira ben konsol için almayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim size bu fotoğraflar için çok sağolun ?
Rica ederim hocam. Keşke daha detaylı bilgiler verebilsem , çok anlamadığım için kendimce kullanım deneyimlerini yazabildim:) ince ayarlarla daha iyi duruma gelir diye umuyorum. Konsolu bağlayayım o konuda da bilgilendirme yaparım hocam. Binada şu an internet yok yüklü oyunlarda denemeler yaparım

LG panelmiş. Stickerdaki değer doğrudur herhalde.
Umarım o yazan doğrudur hocam yoksa ocağa incir ağacı dikecek:) uygun fiyata TV aldık derken elektrikten çıkacak parası :)

M Çevrimdışı

mısfık

Yeni Üye
12 May 2020
3
28
Rica ederim hocam. Keşke daha detaylı bilgiler verebilsem , çok anlamadığım için kendimce kullanım deneyimlerini yazabildim:) ince ayarlarla daha iyi duruma gelir diye umuyorum. Konsolu bağlayayım o konuda da bilgilendirme yaparım hocam. Binada şu an internet yok yüklü oyunlarda denemeler yaparım

Hocam konsol kullanımında nasıl sizce? Deneyimleyebildiniz mi?

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
msg silindi+

sanırım kişi yalnış anladı ki tepki verdi bende sildim+

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Croesus

Yeni Üye
14 Eyl 2020
16
34
Ben sordum bir sorun mu var ? Televizyonu almayı düşünüyordum kutusunun üzerinde yazıyor bu teknolojileri desteklediği fakat internette göremedim o yüzden sordum. Neden lakayıt aşağılayıcı yorum yapabiliyorsun ki ? Adam evet dese ürünü alacağım nereye sorayım kime sorayım ? Burası bir forum değil mi ?

Valla Adem abi forumunuzu severek takip ediyorum fakat yeni üyeyiz diye gerçekten bu üslupla karşılaşmamız sizce doğru mu sormak isterim A Adem Helvacı

yaw beyler komik şeyler okuyorum bazen;

adam paneli almış kafadan HDR soruyorsunuz veya Dvision nasıl filan???

Bismillah deyip bakılacak bir sürü yerleri varken kafa karışıklığına meydan verecek
şeyler sormayın veya bir süre geçsin adma panele alışsın gerekiyorsa bunlar daha sonra
gündeme gelebilir!

HDR kim kaç kişi nereden asıl izliyor kaynak v.s v.s
YT demeyin ltf!

DolbyVision da öyle

Kaldıki bunlar vasat yollu paneller,hatta bunları geçtim HiEnd paneller de bile ileri seviye resim işlemeler de
bir sürü sorun çıkıyor yaw,üreticiler çakal kardşeim her bir şeyi panele katıyotlar ama hiç birisini de adam gibi
sorunsuz yapamıyor çünkü sistem böyle değil,neyi nasıl yapacağımı da daha sonra karıştırıp falso veriyor!
Tepki verdiğim mesaj bu

Ek olarak bu sıfatı kullanmaya çekiniyorum fakat bu fazla ‘bilen’ kişiye söylemek isterim, Ps4 üzerindeki nerdeyse tüm içerikler hdr desteğine sahip...

M Çevrimdışı

mısfık

Yeni Üye
12 May 2020
3
28
Hocam bu fiyatlarda kutusunda bu özellikleri yazan televizyonu bırak, 4k monitör yok. Tamam haklısın bu fiyata fazla beklentiye girmek, fazlasını istemek boşa ama 4k televizyon alıyorsam ya film izlerim ya da konsol vs bağlarım diye düşünüyor. Uygun fiyata tatmin edecek ihtiyacı karşılamanın peşinde ister istemez herkes. Bu ihtiyacımı karşılayacaksa bunu alırım, karşılamayacaksa da farklı monitör-tv alternatiflere yönelirim diye düşünüyor insan.
Keşke gelir-geçim sıkıntısı yaşamasak da gönlümüzce alabilsek hepimiz ya da markalar göz boyama özelliklerle değil gerçek özelliklerle gelse de tatmin edebilse hepimizi ama maalesef düzen eskitme ve yenisine ihtiyaç duydurma üzerine kurulu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt