Techwood 43U902

L Çevrimdışı

lordhaseky 

Aktif Üye
3 Eyl 2020
52
30
Techwood a bağlı değil bu durum. Uygulama içindeki uygulamaya kısayol eklenmez (vestel)

Abi farklı bir konuya da aynısını yazmışsın yeni gördüm dediğin gibi maalesef eklenmiyor. Kumandada ki 'i' tuşuna (netflixin tuşunun solu) appstore uygulamasını atadım. Oradan direk SSIPTV uygulamasına girebiliyorum anca böyle oldu yani.

Bi' konu da modifiyeden bahsetmişsiniz bu olayı modifiye yoluyla çözebilir miyiz peki? Modifiye işlemi için herhangi bir kod-yazılım bilgisine gerek var mı yani çetrefelli bir iş midir çok?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Abi farklı bir konuya da aynısını yazmışsın yeni gördüm dediğin gibi maalesef eklenmiyor. Kumandada ki 'i' tuşuna (netflixin tuşunun solu) appstore uygulamasını atadım. Oradan direk SSIPTV uygulamasına girebiliyorum anca böyle oldu yani.

Bi' konu da modifiyeden bahsetmişsiniz bu olayı modifiye yoluyla çözebilir miyiz peki? Modifiye işlemi için herhangi bir kod-yazılım bilgisine gerek var mı yani çetrefelli bir iş midir çok?

Modifiye sadece kapalı özellikleri açmaya ve bazı özellikleri kapatmaya yarıyor.
Kapalı özellikler de sistemde olup açılmamış olanlar.
Ekstradan getirilebilecek bir şey yok. Yani TV neyi destekliyorsa o çalışır. Gerisi sadece açılmış gibi görünür, işlevde bir karşılığı olmaz.
Bu da bazı yerlerde TV'nin restart atmasına veya döngüye girmesine neden olabilir.

Orjinal dosyaların yedeklerini almadan yapmayın tabi. (Bir kenara kopyalamadan.)
TV'yi döngüye sokabilir ve açılmayabilir.

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Bugün internette tesadüfen bu TECHWOOD TV lerin defolu, işlem görmüş vs. TV ler olduğuna dair bir şey gördüm...
Tam da almaya karar vermişken bir düşüncedir aldı beni???
Konuyu açıklığa kavuşturmak adına ne söylemek istersiniz, bilgi sahibi üstadlardan yardım istiyorum ?
A Adem Helvacı
F fikoloji

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bugün internette tesadüfen bu TECHWOOD TV lerin defolu, işlem görmüş vs. TV ler olduğuna dair bir şey gördüm...
Tam da almaya karar vermişken bir düşüncedir aldı beni???
Konuyu açıklığa kavuşturmak adına ne söylemek istersiniz, bilgi sahibi üstadlardan yardım istiyorum ?
A Adem Helvacı
F fikoloji
Aksine techwood genelde yurt dışı markası ben başarılı buluyorum

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Eyvallah hocam teşekkür ederim ?

N nikneyme Hayırlı olsun size de.... Nereden, kaç TL ye aldınız? N11 de yorumlarda servisin kurulum ücreti istediği (Daha doğrusu kimisinden ücret istediklerini, kimisine ise ücretsiz olarak kurdukları) şeklinde bir çok şikayet var....
Siz süreç hakkında bilgi verirseniz çok makbule geçer üstad ?

L Çevrimdışı

lordhaseky 

Aktif Üye
3 Eyl 2020
52
30

N nikneyme Hayırlı olsun size de.... Nereden, kaç TL ye aldınız? N11 de yorumlarda servisin kurulum ücreti istediği (Daha doğrusu kimisinden ücret istediklerini, kimisine ise ücretsiz olarak kurdukları) şeklinde bir çok şikayet var....

Servis benden kurulum ücreti almadı hocam. Hem de gelen personel çok dikkatliydi, maske + galoş taktı.

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
N11 de ki doksan küsur yorumun tümünü okudum, kimisi ücret aldılar derken kimisi de ücretsiz kurdular demiş...
Bende de bu şans varken yüzde yüz ücret isterler ?
4 gün sonra kredi kartı hesap kesim tarihi, o güne kadar indirim olmazsa 17 sin de n11 den Alacağım inşaallah ?

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37

Sağ olsun arkadaşımız da yazmış hocam. Benim cihaz için yarın sabah kuruluma gelecekler kısmetse. Kurulum ücretsiz diye biliyorum. Tv ünitesi alacağım bir de onu da ayarlayayım televizyon ile ilgili görüşleri daha güzel ifade ederim :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sağ olsun arkadaşımız da yazmış hocam. Benim cihaz için yarın sabah kuruluma gelecekler kısmetse. Kurulum ücretsiz diye biliyorum. Tv ünitesi alacağım bir de onu da ayarlayayım televizyon ile ilgili görüşleri daha güzel ifade ederim :)
Bu arada; 44 Tl indirim kuponum vardı, 100 tl de maksipuan gelecek yaklaşık 1750 TL'ye halloldu hocam cihaz

C Çevrimdışı

Croesus

Yeni Üye
14 Eyl 2020
16
34
Arkadaşlar merhabalar, bu televizyon nasıldır? Ps4 pro’ya sahibim oyun oynayıp film izlemek için düşüyorum bu televizyonu sizce alınır mı ? Yoksa aynı fiyata Philips fhd 32” bir televizyon mu tercih etmeliyim?

Ek olarak vestelde hdr var dolby vision var, bunda da açılabilir mi acaba kullanılabilir mi ?

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaşlar merhabalar, bu televizyon nasıldır? Ps4 pro’ya sahibim oyun oynayıp film izlemek için düşüyorum bu televizyonu sizce alınır mı ? Yoksa aynı fiyata Philips fhd 32” bir televizyon mu tercih etmeliyim?

Ek olarak vestelde hdr var dolby vision var, bunda da açılabilir mi acaba kullanılabilir mi ?

Donanım altyapısının desteklemesi lazım.

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Valla sizde okumussunuzdur, takip ediyorsunuzdur zaten, n11 de ki yaklaşık 100 yorumun neredeyse tamamı olumlu yönde... Benim için tek sıkıntı TV nin boyutu olacak...43 inch yerine en azından 49 olsaydı tadından yenmezdi.
Şu anda bende 50 inç Samsung TV var, keşke zamanında daha büyük alsaymisim diye hayiflaniyorum...
TV gelince ayrıntıları merakla bekliyorum ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt