TCL 65P735 - Dikey Çizgilenme Sorunu (Desteğe ihtiyacım var.)

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,388
39
Bugün Vatan Bilgisayar'ın Denizli şubesinden yetkili birisi aradı.
Tüketici Hakem Heyetine verdiğimi sistemlerinin işlendiğini söyledi.

Değişim işlemi için 1 adet stok ayırdıklarını söylediler.

Pazartesi şubelerine uğrayacağımı söyledim.
Umarım bu sorun en kısa zamanda içinize sinen bir şekilde çözülür.

N Çevrimdışı

nixlytr

Aktif Üye
20 Eyl 2023
78
23
Bugün Vatan Bilgisayar'a gittim, değişim işlemini başlatıp stokta olan mağazadan siparişi geçtiler. 15 güne getireceklerini söylediler.
THH'e den başvuruyu ürün sorunsuz olduğunu göresiye kadar çekmeyi düşünmüyorum.

N Çevrimdışı

nixlytr

Aktif Üye
20 Eyl 2023
78
23
Bugün Vatan Bilgisayar ürünün teslimini sağladı tarafıma, kutu da herhangi bir çizik veya yırtık gözlemlemedim. Kurulum için TCL Müşteri hizmetlerini aradım. Kurulum için inşallah bugün ya da en geç yarın kurulum sağlayacaklar.

Umarım kutudan sorunsuz çıkar.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,790
Bugün Vatan Bilgisayar ürünün teslimini sağladı tarafıma, kutu da herhangi bir çizik veya yırtık gözlemlemedim. Kurulum için TCL Müşteri hizmetlerini aradım. Kurulum için inşallah bugün ya da en geç yarın kurulum sağlayacaklar.

Umarım kutudan sorunsuz çıkar.
Sonucu burada paylaşır mısınız.

N Çevrimdışı

nixlytr

Aktif Üye
20 Eyl 2023
78
23
gorsel.jpg

Televizyonu kurdular lakin böyle görünüyor. Durumun normal olmadığını söyledim. :(

Sizce bu durum normal mi? TV'yi kuran teknik servis arkadaş normal diyor. Lakin eski televizyonun fotoğraflarına baktığımda böyle bir şey görünmüyor.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,388
39
Televizyonu kurdular lakin böyle görünüyor. Durumun normal olmadığını söyledim. :(

Sizce bu durum normal mi? TV'yi kuran teknik servis arkadaş normal diyor. Lakin eski televizyonun fotoğraflarına baktığımda böyle bir şey görünmüyor.
Bana normal gelmedi, yine değişir bu tv.

N Çevrimdışı

nixlytr

Aktif Üye
20 Eyl 2023
78
23
Bana normal gelmedi, yine değişir bu tv.
Durumu kuran arkadaşa bildirdim normal diyor, patronumla görüşün isterseniz dedi görüştüm. TV Calibration uygulamasını açın ve testleri bana iletin dedi. Ama sorun yok normal diyor. Dediği uygulamayı indirdim hemen hemen tüm renklerde bu bulanıklar gözlemlenebiliyor.

N Çevrimdışı

nixlytr

Aktif Üye
20 Eyl 2023
78
23
Samurai Samurai

sari-renk.jpg

Sarı, kırmızı, yeşil, mavi, mor farketmeksizin hepsinde böyle görünüyor hocam. Bir göz atın isterseniz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,624
Büyük panel giriş seviye almak yerine daha ufak panel, daha iyi serilere yönelmelisiniz.
İşçilik rezalet bence.

N Çevrimdışı

nixlytr

Aktif Üye
20 Eyl 2023
78
23
Büyük panel giriş seviye almak yerine daha ufak panel, daha iyi serilere yönelmelisiniz.
İşçilik rezalet bence.
1.5 ay öncesine kadar bu televizyonu sorunsuz kullanıyordum, tcl firması değişim raporu verdi. 1.5 aydan beri vatan bilgisayar değişim sağlasın diye uğraşıyorum en son thh'e şikayette bulununca değişim sağlayalım dediler. gönderdikleri televizyon bu.

Geri
Üst Alt