RS232 ile yazılım yükleme işlemi

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Ama ona göre bakacaktım ,veya yayınladığım kodları indirip denemelisin ,forumda vardı key kodları :)
teşekkürler hocam , flaşı değiştirince ,işlemciye uygun bütün yazılımları yükleyebiliyorsak,bütün kısıtlamayı flaş üzerinden yapıyorlar demektir firmalar ,flaşı degiştirme maliyeti nedir hocam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teşekkürler hocam , flaşı değiştirince ,işlemciye uygun bütün yazılımları yükleyebiliyorsak,bütün kısıtlamayı flaş üzerinden yapıyorlar demektir firmalar ,flaşı degiştirme maliyeti nedir hocam
İnan bilmiyorum şimdi ,çok fazla tutmuyor ama flash bulmak mesele :)
Tabii bir de iyi bir telefon tamircisi ,nerede oturuyorsun acaba ,şehir olarak yani :alala

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Tamam ,senin konuyla bir ilgileneyim bakalım birşeyler yapılabilir mi ,ama acele etmek yok ,zaten sokağa çıkma yasağı da var :) ama en kötü ihtimalle bana P.Tesi günü buradan yazıp hatırlat (saat 22den sonra yaz ama ,erken yazma )
PİKO 400 HD BU HATAYI VERİYOR

Adsiz31a5d5f95d36920d.png

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Bu bağlantı hatası ,cihazla bağlantı kurulamama nedeniyle olur ,kabloyu kontrol et ,alttaki kumanda istediğin dosya sunplus ,hex edit ile yapamam maalesef :ok
yeni jack yaptım dişi girişli kabloya uçları sokup çıkartıp kolayca 2 ve 3 yerlerini degiştirip uyduya göre kullanılabilir pratik oldu

DSC_000127fa61a979dd6150.jpg

Geri
Üst Alt