PTT Korona Virüsü İçin Ücretsiz Maske Veriyor

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559

Yok hocam öyle olacağını sanmıyorum. :bilmiyom

Hocam benim kastettiğim buydu :deli
Bu arada şunu da belirteyim yanlış anlama olmasın. Bu durum bir belediyenin maske dağıtımı. Cumhurbaşkanının duyurdugu, e-devlet üzerinden başvurulan dağıtım değil. Onunla ilgili birşey görmedim daha.

FB_IMG_1586275365569.jpg
FB_IMG_1586275359611.jpg
FB_IMG_1586275354593.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
6 nisanda başvurduk maske için hala gelmedi hiç alan oldumu acaba

Emin değilim ama e-devlet'ten tekrar sipariş vermek gerekiyordu galiba.
Sonra o da iptal oldu herhalde.
Ben e-devlet'ten sipariş vermedim, ptt'den vermiştim. Gelen olmadı henüz.
E-devlet'e baksanız iyi olur, orada varsa sipariş, ben de veririm.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
6 nisanda başvurduk maske için hala gelmedi hiç alan oldumu acaba
Burası türkiye kendi vatandaşı aç gezerken suriyelileri besleriz meyvenin sebzenin iyisi 3 kuruşa yurtdışına ihraç edilir çurüğünü çarığını iç piyasa'da bize 10 kuruşa satarlar maskeleri conilere kargo ucakları ile yardım diye gösteriş reklam olsun diye gönderdiler sana bana gelince değerimiz yokki bize maske gelsin bedava maskeyi alana kadar ülkenin yarısından fazlasına virüs bulaşır herşeyde vardır bir hayır... keramet ülke olarak zor bir sınavdan geçiyoruz herşey çok güzel olacak güzel günler bizi bekliyor...

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,237
RTE imzalı paket !

bari üstüne de "T.C Cumhuriyeti" yazmasaydınız

bu ne yaw şimdi,muz cumhuryeti zihniyetiyle neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz

bitmedi daha bir de üstünde "HEDİYEDİR" yazmışsınız yaw ayıbı geçtim günahtır be

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bu güne kadar ne makarna ne könür almadık ama maskede getirmeseler sorun yok elhamdülillah en son 2013 gezi olaylarından önce eleştiriyordum.
Mülakatla, menfaat temin etmediyseniz, kaymaklı ihale kovalamadıysanız, sistemin açıklarını din ile maskeleyerek para cukkalamadıysanız, bukalemun gibi renk değiştirip işinizi yüzdürmediyseniz, malum dönemde iftira atmadıysanız size saygı duyuyorum...

Değilse, işiniz zor. :cigara

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
şuana kadar ptt den kendisine maske ulaşan var mı?
e devletten başvuru yapanlara yine eczaneden alması için kod gönderirler mi yoksa sen hakkını e devletten almışsın oradan talep oluşturmaya devam edebilir sin mi derler

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,244
62
şuana kadar ptt den kendisine maske ulaşan var mı?
e devletten başvuru yapanlara yine eczaneden alması için kod gönderirler mi yoksa sen hakkını e devletten almışsın oradan talep oluşturmaya devam edebilir sin mi derler

Ben ilk eptt den açıklandığı gece başvurdum,ordan bir cevap gelmedi.Evvelki gün e devletten başvurdum,dün eşime ve bana kod mesajı geldi.Bugün eczaneleri taradım,bir yerde buldum,eşime ve bana 5 er adet aldım.Maskeler telsiz ve kalitesiz.Millet eczane eczane dolaşıyor,çoğunda yok.

Son düzenleme:
temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
105
55
Mülakatla, menfaat temin etmediyseniz, kaymaklı ihale kovalamadıysanız, sistemin açıklarını din ile maskeleyerek para cukkalamadıysanız, bukalemun gibi renk değiştirip işinizi yüzdürmediyseniz, malum dönemde iftira atmadıysanız size saygı duyuyorum...

Değilse, işiniz zor. :cigara
Valla ne partiyle alakam var ne bir tanıdığım ben sadece 80 li 90 yıllarda yaşadıklarıma bakarım.ki gezi olayları öncesi ben de çok kızmaya başlamıştım. mevcut hükumete ama bir baktım ki yaşanan olayların demokrasiyle alakası yok.Tam bir darbe ortamı .Darbeye karşı ilk karşı olanımdır.Çünkü 80 darbesi işçi haklarını alarak sistemi tamammen işveren tarafına çevirmiştir.Bir kişi gelecekse halkın oylarıyle gekmeli.O yüzden darbeye her zaman karşıyım.

Geri
Üst Alt