PTT Korona Virüsü İçin Ücretsiz Maske Veriyor

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben de verdim sipariş bakalım ne olacak , bu arada maske satışının yasaklanmasından sonra n11 e bakayım dedim hala satılıyor :hihi yalnız satanlara ürün sayfasındaki soru sor kısmından acayip hakaretler edilmeye başlanmış , ne oldu elinizde mi patladı bir tarafınıza .... gibisinden , en hafifi bu yani :tara memleketce dellendik.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ben de verdim sipariş bakalım ne olacak , bu arada maske satışının yasaklanmasından sonra n11 e bakayım dedim hala satılıyor :hihi yalnız satanlara ürün sayfasındaki soru sor kısmından acayip hakaretler edilmeye başlanmış , ne oldu elinizde mi patladı bir tarafınıza .... gibisinden , en hafifi bu yani :tara memleketce dellendik.

Korsan maskecilerin gözü yaşlı

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
o kadar şerefsiz doluki 2 ay önce peder hastalandığı için(prostat enfeksiyonu) doktora gittik doktor evde ateş ölçer bulunsun dediği için hepsi buradadan ateş ölçer bakmıştım 400 tl ürün bugün baktım 1000 tl satıyorlar.şimdi bunlara ne denir şerefsiz karektersiz denmezmi.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
o kadar şerefsiz doluki 2 ay önce peder hastalandığı için(prostat enfeksiyonu) doktora gittik doktor evde ateş ölçer bulunsun dediği için hepsi buradadan ateş ölçer bakmıştım 400 tl ürün bugün baktım 1000 tl satıyorlar.şimdi bunlara ne denir şerefsiz karektersiz denmezmi.

Normalde de cerrahi tip maskenin tanesi 0.25 kuruştu

Yine arz talep tüketim miktarı maske konusuna devletin geç müdahale etmesi bunda etken

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Yünde yaşamıyormuş. %100 yün 100 Gr 17 TL civarı. Bende yünden yapmak istiyorum dışı pamuklu bir kılıf. Yün sıcakta çeker ayarlamak lazım ama yaşamadığı için havalandırmak yeterli. Kılıf 90 derecede yıkanabilir. Kolonya sıkmayın derim alkol uçsa da esans teneffüs ettikçe zarar verecektir.
Hemen ben okuyunca hanıma da okuttum ,"tamam alo,sıkmayalım bir daha "dedi ,bu arada uyarı için teşekkür ederim :ok

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Cumhurbaşkanlığı işin içindeyse bence öyle olmaz hocam. Zaten yoğunluk nedeniyle e-devlet altyapısına taşınacakmış.
Keşke en başında e-devlet üzerinden yapsalardı.
sevglil yöneticim iyi diyon da, samimi söylüyorum milyona varan vatandaşın e-devleti yok daha. yani oda çok sıkıntılı bir durum
olması gereken belli tüm adresler belli hangi hanede kaç kişi ikamet ediyor belli, devletin yapması gereken o veriler üzerinden vatandaşa ilgili kurumlar üzerinden bunu dağıtmak olmalı sadece. ama nerede o akıl.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
@Herkese ;
Aslında iş gayet basit ,muhtarlara gönderecekler ,muhtarlar da sms yoluyla alacaklara haber verecek,olacak bitecek :)

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Maske fırsatçılarına iyi önlem oldu.Hem de tüm vatandaşlara maske ulaşacak. Ayrıca marketlerde ücretsiz dağıtılacak. Pazar da bugün herkes de maske vardı.Yol almaya başladık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri