PTT Korona Virüsü İçin Ücretsiz Maske Veriyor

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Arkadaşlar selam.
Fox TV de haberlerde az evvel PTT ücretsiz maske dağıtıyor haberi çıktı. Sitesine girdim ücretsiz maske siparişi verdim. Sizlere de haber verim dedim. İnşallah daha sonra bu ücretsiz olayı yol su olarak geri gelmez. :kas
Neyse hayırlı olsun. Site yoğun açılmazsa panik yapmayın. Ben VPN ile verdim sipariş.

06.04.2020 Güncelleme;

Aşağıdaki adresten maske temin edebilirsiniz;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Gönüllü!! Olarak biz bize yeteriz kampanyasına katıldığım için maske ihtiyacımı işyerimden temin etmeyi düşünüyorum... Biraz da onlar bize yetsin di mi? :hihi

* * *

Üç kuruşluk maskeyi bile satmayı düşündüler ama bu yanlıştan çabuk döndüler... Tebrikler.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
bu aylardır duyduğum en iyi haber sosyal devlet dediğin böyle olur heee.
valla daha da sırtımız yere gelmez. maske sahibi de olduk Allah tan daha ne dileyelim ki her bir şey tas tamam oldu şimdi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şuan itibariyle bu siteden maske dağıtımı durdurulmuş gibi görünüyor. E devletten devam edileceği yönünde bilgi yazıyor.

Değerli Vatandaşlarımız,

Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.

Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
E-devleti olmayanlar ne yapacak bilen var mı? bu kalyan da ptt ye gidip e-devlet çıkarmak ne mümkün.

tam bir komedi başkaca diyecek bir şey bulamıyorum.
ülkeler vatandaşına maddi manevi nakidi gıdasına varıncaya
kadar her türlü imkanı sağlıyor bizimkiler bir bez parçası maskeyi bile
nasıl dağıtacağına kara veremiyor. çok yazık

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Screenshot_2020-04-05-23-28-46-359_com.android.chrome.jpg

E devletten yakında tanımlama yapılır

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
forum doldur onu yap bunu yap muhtarlığa bıraksınlar maskeleri muhtar dağıtı versin herkes kayıtlı muhtarlık'ta hane sayısına göre muhtarlar dağıtsın ücretsiz maske için milleti uğraştırıyorlar yani herkese yetecek kadar maske yok isteyene vereceklerki devlet 80milyon vatandaşa maske verip zarar etmesin sistemde herkesin adresi hane sayısı kayıtlı otomatik herkese gönderseler ya maskeleri milleti uğraştıracaklar tc ni gir adını yaz adres tel site açılmaz sistem kilitlenir yok e-devlette bekleyin bu ne sacmalık arkadaş milleti iyice dilenci yaptılar sen devlet değilmisin dağıt türkiye geneli bütün adreslere hane sayısına göre

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt