PTT Korona Virüsü İçin Ücretsiz Maske Veriyor

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Ben de bugün 2.parti maskelerimizi aldım,yine telsiz maske verdiler.Artık bunlarla idare edeceğiz.Bu işi ciddiye maske alıp ürettirirken biraz kaliteli ve telli olmasını şart koşmaları lazım.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
25 gün sonra şifre geldi ve maskelerimi aldım. 3 katlı ama malzeme zayıf ve teli yok. Babama gelen de öyle. Para ile aldıklarım daha kalın. Bunları sosyal medyada yazsam birilerinden nasıl tepkilerin geleceğini biliyorum. İyiye iyi kötüye kötü demeyi bilmek gerekiyor. Ayrıca TC no ile kontrol edip vermiyor bizim eczaneler. Makul tavan fiyat belirlenip satışının da yapılması daha iyi olur diye düşünüyorum, isteyen alsın isteyen devletin verdiğini kullansın, çoğu kişi bu görüşte.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
25 gün sonra şifre geldi ve maskelerimi aldım. 3 katlı ama malzeme zayıf ve teli yok. Babama gelen de öyle. Para ile aldıklarım daha kalın. Bunları sosyal medyada yazsam birilerinden nasıl tepkilerin geleceğini biliyorum. İyiye iyi kötüye kötü demeyi bilmek gerekiyor. Ayrıca TC no ile kontrol edip vermiyor bizim eczaneler. Makul tavan fiyat belirlenip satışının da yapılması daha iyi olur diye düşünüyorum, isteyen alsın isteyen devletin verdiğini kullansın, çoğu kişi bu görüşte.
ben aldım tc nola bütün heryerde aynı olması lazım ama onu bile beceremiyorlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Şirinyer tedaş arıza sokağı.
Tam yola çıkacaktım ,hadi yine sorayım da öyle gideyim dedim veeee , aldım sonunda maskelerimizi çok şükür :hihi
mask1.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
bizde belediye evlere dağıttı,pakette 3 adet vardı,Apt.da iki komşuya da vermek istediler
ben de onlar yurtdışında,Danimarka da yaşıyorlar deyince,onlarınkini de bana verdiler etti
toplam 3 paket:hoba1

ama bildiğim tek bir şey var o da hükümet bu konuda da çok ciddi çuvalladı,hala herifleri övenler var memleket de!
bu da yetmezmiş gibi herifler bir de bazı ülkelere yardımlar yaptılar,ülen bizim maskeler de gittimi acep:kas

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bizde belediye evlere dağıttı,pakette 3 adet vardı,Apt.da iki komşuya da vermek istediler
ben de onlar yurtdışında,Danimarka da yaşıyorlar deyince,onlarınkini de bana verdiler etti
toplam 3 paket:hoba1

ama bildiğim tek bir şey var o da hükümet bu konuda da çok ciddi çuvalladı,hala herifleri övenler var memleket de!
bu da yetmezmiş gibi herifler bir de bazı ülkelere yardımlar yaptılar,ülen bizim maskeler de gittimi acep:kas
Nerddeee bizde o şans,bizim de yan komşumuz Aydın'da ama ,apatmana ne gelen var ne giden ,ne belediye ne de ptt ,eczane de tek civarda ,ama sonuçta uzun zaman beklesek de maskeler elimizde :hihi

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
ben aldım tc nola bütün heryerde aynı olması lazım ama onu bile beceremiyorlar.
Bir standart olması lazım, millet çok soru soruyor eczacılar da cevaplamaktan yoruldular. Sanırım maske satışı da olmayacak. Daha benim etrafımdaki 65 yaş üstü insanlara maske ve kolonya da gelmedi. Şimdi iş yerinden nasıl temin edilecek o da ayrı konu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bir standart olması lazım, millet çok soru soruyor eczacılar da cevaplamaktan yoruldular. Sanırım maske satışı da olmayacak. Daha benim etrafımdaki 65 yaş üstü insanlara maske ve kolonya da gelmedi. Şimdi iş yerinden nasıl temin edilecek o da ayrı konu.
Biz bir paketi yan komşuya verdik,hata diğerini de torbayı açıp "2 de buradan al" dedim ama almadılar ,neden 3 ayırmak istedik kendimize ,çünkü hanım ördü bizimkileri onları kullanıyoruz ,ama neme lazım diyerek ceza yememek için cebimizde dursun istedik (bazı marketlere de sokmuyorlarmış el yapımı maske ile)
Ama evet ,standart olmalıydı ,hemde kesin olarak olmalıydı :ok

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
maske konusun da berbat durumdayız!
parasıyla olurdu ama malum çakallar her sektörde olduğu gibi burada da devreye girdiler
hükümet bu konuda tavrını sert koyup da narh da koyamadı yassahhh dedi olay bitti:kiskis

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Bugün Migros önünde maskeye gel maskeye, hadi vatandaş gel 3 tanesi 10 TL.
Diye satanlar vardı. Yasak falan takan yok sanırım.
Merkezi yer 5 metre gerilerinde polis, bekçi.
10 metre önlerinde zabıta var.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Eczanenin önünden geçiyorum uzun bir kuyruk var.
Eczacı nüfus numaralarınızı kağıda yazın verin kontrol edip verelim diyor.
Bazıları yok çıkıyor çünkü S yazacağına 5 yazmış.
İşaretleri birbirine karıştıran. Sonrada eczacı 'ya saydıran acaip bir kitle vardı.
O eczanede nereden bulmuş bi kamyon maskeyi.?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Biz bir paketi yan komşuya verdik,hata diğerini de torbayı açıp "2 de buradan al" dedim ama almadılar ,neden 3 ayırmak istedik kendimize ,çünkü hanım ördü bizimkileri onları kullanıyoruz ,ama neme lazım diyerek ceza yememek için cebimizde dursun istedik (bazı marketlere de sokmuyorlarmış el yapımı maske ile)
Ama evet ,standart olmalıydı ,hemde kesin olarak olmalıydı :ok
Annem emekli sağlıkçı. Evde pamuklu kumaştan cerrahi maskeye benzer şekilde dikti onları yıkayıp yıkayıp kullanıyorduk. Bu gidişle yine onları kullanmaya devam edeceğiz. Gelen maskeleri çift kat kullanacağım çoğu kişide aynı kullanıyor. Ücretle aldıklarımın bir kısmını dedemlere yolladık ne olur olmaz ellerinde bulunsun. Dün haberlerde duydum ev yapımı maskeyle pazara markete almayan yerlerin sayısı artmış.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt