Piko 600 HD Plus Octagon Sx8 dönüşüm yazılımı

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Cihaz açılınca ,kurulum yapmadan önce reset at bakalım ,pikoda bir yazılımda reset ile tuner çalıştı modlamadan sonra ,yani denemekte fayda var sevgili rikit :ok
Bende öyle yapmistim teraspy usta, fakat neden sinyal gelmedigini anlamis degilim, bir bu starsat'da birde starcom yazilimlarinda ayni durumu gözlemledim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

iyi de buda aynı işi yapıyor:clap2
yazılımın yaptığı iş şu keymap ve panel dosyasını alıp diger dosyaya ekliyip sonra yazılım.bin gibi kayıt ediyor :sirit
Fakat o islemi bende yaptim, yazilimlari unpack yapim panel.xml dosyasini degistirdim ama ise yaramadi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bende öyle yapmistim teraspy usta, fakat neden sinyal gelmedigini anlamis degilim, bir bu starsat'da birde starcom yazilimlarinda ayni durumu gözlemledim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fakat o islemi bende yaptim, yazilimlari unpack yapim panel.xml dosyasini degistirdim ama ise yaramadi
Panel ayrı zaten,led göstergeyi diyor panelde...
Flasherase yapıyorsun değilmi,yükleme yapmadan önce?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hayir onu yapmadim, ama yükleme programi onu yüklemeden önce yapmiyormu ?
Yapıyor ama elle yapmakta fayda var ,her zaman :) ,ama halen sinyali alamaman biraz garip geldi bana ,yazılım modlaması tıpkı sx gibi oldu,yani sinyallerin gelmesi gerekirdi ,aklıma başka bir şey geldi şimdi ,theme klasörünü olduğu gibi diğer yazılıma atalım bakalım :)

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Yapıyor ama elle yapmakta fayda var ,her zaman :) ,ama halen sinyali alamaman biraz garip geldi bana ,yazılım modlaması tıpkı sx gibi oldu,yani sinyallerin gelmesi gerekirdi ,aklıma başka bir şey geldi şimdi ,theme klasörünü olduğu gibi diğer yazılıma atalım bakalım :)
Oldu onuda sonra bir deneyim, ama ilk eraser ile önceki yazilimi tekrar deneyecegim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Pikodan sinyal alabiliyormusun ? Bildigim kadariyla tunerleri ayni
Pikoya sx yazılımını attığımda almıyordu sinyal, ama tuner değiştirince aldı ,hatta yazmıştım "beğenmedim yazılımını" diye o zamanlar mesajımda(ilk mesaj).
Ama diğer yazılımı soruyorsan ,evet alıyordum :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
ssat.jpg

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Cok tuhaf, acaba "factory reset" Tam manasiyla yapmiyormu yada yapipda hemen eski degerlerimi geri yüklüyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri