Piko 600 HD Plus Octagon Sx8 dönüşüm yazılımı

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
teraspy teraspy,
Usta su yazilimi yükledigim Zaman "Machine's Chip ID is illegal" hatasi aliyorum sendede aynisi oluyormu ?
Oluyorsa nasil giderebiliriz bunu ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bunu gidermenin bir yolu varmi acaba ?
Tabii ,o makinanın flashı olmalı,genelde mx serisi flashlarda uyum oluyor ama daha önce de yazdım, İD sorunu olma durumu mutlak olur.Bu arada flash dedim de , eski modemlerde işimize yarayacak flash bulunuyor ,mesela ben bir tane söktürmüştüm ,mx serisi 8 mblık flash

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Tabii ,o makinanın flashı olmalı,genelde mx serisi flashlarda uyum oluyor ama daha önce de yazdım, İD sorunu olma durumu mutlak olur.Bu arada flash dedim de , eski modemlerde işimize yarayacak flash bulunuyor ,mesela ben bir tane söktürmüştüm ,mx serisi 8 mblık flash
acaba yazilimsal yada hex editörle giderilmezmi ?

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
teraspy teraspy, usta simdiye kadarki deneyimlerinde en stabil iptv fullHD takilmadan donmadan calisan yazilim hangisi ?

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Funcamli yazilimlar bende olmuyor malesef, bunlari editleme sansimiz yok bilfigim kadariyla

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Funcamli yazilimlar bende olmuyor malesef, bunlari editleme sansimiz yok bilfigim kadariyla
Aaa,editleme şansımız olmuyor evet.Bendekilerin hemen hemen hepsi funcamlı yazılım olduğundan öyle yazmıştım.Aşağıdaki siteden arattır istersen ,mutlaka karşına çıkar düz yazılım.

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
teraspy teraspy, usta bu yazilimi octagon sx8 cevirdim, Tuner ile kumandayi fixledim, fakat satelit bölümünden sinyal alamiyorum faktory reset yapmama ragmen, diger hepsi calisiyor, sorun ne olabilir acaba ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt