Piko 600 HD Plus Octagon Sx8 dönüşüm yazılımı

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
yazılımlar 4 -4 mb ise yapılıyor farklı boyut ise onu bilmiyorum :saskin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

KULLANIM KILAVUZU PDF BENDEN SİZE HEDİYE
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Kullanim kilavuzunu kastetmedim Tool'un nasil isledigi hangi degisiklikleri yaptigi vesaire bunun gibi, fakat dedigim gibi bu Tool sadece Hellobox yazilimlarina dönüstürmek icin, diger yazilimlara dönüstürmüyor

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kullanim kilavuzunu kastetmedim Tool'un nasil isledigi hangi degisiklikleri yaptigi vesaire bunun gibi, fakat dedigim gibi bu Tool sadece Hellobox yazilimlarina dönüstürmek icin, diger yazilimlara dönüstürmüyor
evet, bu yazılım yapan arkadaşa mesaj yazdım genel bir düzenleme için ama yaparmı bilmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Ben beğenmedim demiştim ,bugün kurcaladım birazcık,ama beğenmedim ,belki faydasını sonra görürüz ama,diğer program çok daha iyi bence :ok

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Ben beğenmedim demiştim ,bugün kurcaladım birazcık,ama beğenmedim ,belki faydasını sonra görürüz ama,diğer program çok daha iyi bence :ok

Bu arada verdigin bootloaderleri denedim panel yani göz calismadi.
Hellobox Tool sadece hellobox yazilimlarini kabul ediyor, engel koymuslar, nasil bir engel oldugunu bulabilirsek tüm yazilimlari editleyebiliriz

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hellobox Tool sadece hellobox yazilimlarini kabul ediyor, engel koymuslar, nasil bir engel oldugunu bulabilirsek tüm yazilimlari editleyebiliriz
HelloMergerV1.1 , ile düzenlenen yazıllımı denedinizmi ? ön panel çaştımı ? ilk öce test etmeniz gerekir, yazılım tersine mühendislikle bakılır ve kaynak kodlara ulşamak imkansız gibi birşey

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
HelloMergerV1.1 , ile düzenlenen yazıllımı denedinizmi ? ön panel çaştımı ? ilk öce test etmeniz gerekir, yazılım tersine mühendislikle bakılır ve kaynak kodlara ulşamak imkansız gibi birşey
Evet denedim ön panel calisti ama yalniz kirmizi isik devamli yaniyor, octagon yaziliminda sadece standby'de yaniyordu

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
ozaman bu yazılımda tam anlamıyla işi görmüyor demektir
Evet tam manasiyla calismiyor, ama hic yoktan iyi önceden hic göstermiyordu.
Hellobox yazilimi birde sadece panel fixlenen yazilimi hex editörle karsilastirma yaptim, sadece BOOT dosyasinda degisikligi kopyaladim ve öteki yazilima ekledim ve panelde simdi sadece boot yazili kaldi yazilim isliyor, diger dosyadaki mesela ROOT cok degisiklik var ugrasmak lazim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Verdiklerim "göz" için değildi :) ,cihazın kapasitesine göre yazılımı attırıyor flasha (kabaca yazdım),bence program çok kullanışlı değil,geliştirilmesi gerekir :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Evet denedim ön panel calisti ama yalniz kirmizi isik devamli yaniyor, octagon yaziliminda sadece standby'de yaniyordu

ozaman bu yazılımda tam anlamıyla işi görmüyor demektir

Evet tam manasiyla calismiyor, ama hic yoktan iyi önceden hic göstermiyordu.
Hellobox yazilimi birde sadece panel fixlenen yazilimi hex editörle karsilastirma yaptim, sadece BOOT dosyasinda degisikligi kopyaladim ve öteki yazilima ekledim ve panelde simdi sadece boot yazili kaldi yazilim isliyor, diger dosyadaki mesela ROOT cok degisiklik var ugrasmak lazim
Program ,sadece 2 dosyayı diğer yazılıma kopyalıyor,bunu dvb veya theme klasörü görünen her yazılımda diğer programla değiştirebilirsiniz zaten,tabii aynı hello programından bahsediyorsak :)
Belirtilen 2 dosya da BOOT dosyasının içindeki DVB klasöründedir ,bu yüzden program burada değişiklik yapıyor :ok

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Program ,sadece 2 dosyayı diğer yazılıma kopyalıyor,bunu dvb veya theme klasörü görünen her yazılımda diğer programla değiştirebilirsiniz zaten,tabii aynı hello programından bahsediyorsak :)
Belirtilen 2 dosya da BOOT dosyasının içindeki DVB klasöründedir ,bu yüzden program burada değişiklik yapıyor :ok
Ben 2 dosyayi (panel ve keymap) zaten kopyalayip denemistim
teraspy usta benim tahminime göre sadece 2 dosyayi kopyalamakla kalmiyor bir takim degisikliklerde yapiyor cünkü o 2 dosyayi yazilimi cözüp bende ekledim ama calismadi daha dogrusu tek kumanda calisti

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
memoli.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt