MDZ-22-AB / Mi Box S Maceram. Brick olmuş Cihazı Yeniden Çalıştırma.

P Çevrimdışı

pilotaj

Yeni Üye
2 Ocak 2022
1
54
Mibox s 4k cihazım aynı şekilde açılmıyor kırmızı ışık yanıyor anlatılanları yaptım ama malesef başaramadım %1 i geçemeden time 22 de hata veriyor birçok kablo denememe rağmen ne yapabilirim yardımcı olabilirmi

IMG-2063.jpg

bilirseniz teşekkürler.

M Çevrimdışı

meneter

Yeni Üye
8 Ocak 2022
7
44
Mibox s 4k cihazım aynı şekilde açılmıyor kırmızı ışık yanıyor anlatılanları yaptım ama malesef başaramadım %1 i geçemeden time 22 de hata veriyor birçok kablo denememe rağmen ne yapabilirim yardımcı olabilirmi

IMG-2063.jpg

bilirseniz teşekkürler.
benimde aynı durum mevcut. bir çözüm bulabildiniz mi acaba?

M Çevrimdışı

meneter

Yeni Üye
8 Ocak 2022
7
44
En sonunda yükleyebildim. Mi box s 4k pro. Ancak bu sefer de açılışta kumanda görmediği için geçemiyorum. Onun için klavye takıp yapın dediler. Klavye elime geçince deneyecem.

M Çevrimdışı

meneter

Yeni Üye
8 Ocak 2022
7
44
Tüm aşamaları yaptım. Eğer hata alırsanız bin.pasword u indirmeniz lazım. Google yazıın çıkar xda formunda. Zip veya rar dan çıkarın. Usb yazma aracında view i tıklayıp input password u açık seçin. Sonra deneyin olacaktır.

yavru bu şekilde;

MVIMG_20200129_083911__01.png
Hafif alttan tornavçda ile kaldırın her kenardan çıkıyor zaten ben yaptım. Lehimli değil.

C Çevrimdışı

ceka16

Yeni Üye
1 Şub 2022
2
56
Hocam merhaba
Bendede %1 de kalıyor bu sorunu bin.password ile mi astiniz

F Çevrimdışı

fatiherbas

Yeni Üye
7 Şub 2022
2
45
arkadaşlar bende uzun uğraşlar sonunda başardım ne wifi nede kumanda gitti eski haline döndü güncelleme de yaptım maşallah hiç bir sıkıntı yok biraz sabır lazım ama :)

bende de %1 de hata veriyordu yükleme proğramının yeni versiyonu ile çözdüm bilginize aklımda değil ama son sürümle deneyin

C Çevrimdışı

ceka16

Yeni Üye
1 Şub 2022
2
56
Merhaba hocam cihaz açıldı ancak kumanda ve wifi yok bu sorunu nasıl açabiliriz

F Çevrimdışı

fatiherbas

Yeni Üye
7 Şub 2022
2
45
Merhaba hocam cihaz açıldı ancak kumanda ve wifi yok bu sorunu nasıl açabiliriz
Çok tecrübeli değilim ama o sorunu usb den güncel rom yüklemekle çözülüyor açılışta kumanda çalışırsa sistem menüsüne girip ordan usb den romu yüklemek lazım veya klavye maus kullanarak ve internet olayınıda kablo dönüştürücü aparatla internete bağlamak lazım ağ kablosu ile ordan internetten güncelleyebilirsin

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
merhaba herkese, yapan herkese geçmiş olsun, yapamayanlar da; ya kablolarını değiştirip ya da kullandıkları pc nin usb portlarını değiştirip denesinler. Gerekiyorsa başka pc de yine deneme yapsınlar. cihaz gerekli voltajı alamadığı için işlem yarıda, başta, sonda kalıyordur.

kolay gelsin herkese. :cak

F Çevrimdışı

fernando

Yeni Üye
11 Şub 2022
2
41
Çok tecrübeli değilim ama o sorunu usb den güncel rom yüklemekle çözülüyor açılışta kumanda çalışırsa sistem menüsüne girip ordan usb den romu yüklemek lazım veya klavye maus kullanarak ve internet olayınıda kablo dönüştürücü aparatla internete bağlamak lazım ağ kablosu ile ordan internetten güncelleyebilirsin
Aynısı ben de oldu USB den firmware yükledim.yabanci kaynakları araştırırsan direk çözümü anlatmış.

S Çevrimdışı

sancaktaar

Yeni Üye
15 Şub 2022
1
35
merhaba herkese, yapan herkese geçmiş olsun, yapamayanlar da; ya kablolarını değiştirip ya da kullandıkları pc nin usb portlarını değiştirip denesinler. Gerekiyorsa başka pc de yine deneme yapsınlar. cihaz gerekli voltajı alamadığı için işlem yarıda, başta, sonda kalıyordur.

kolay gelsin herkese. :cak
Hocam benim cihaz da brick oldu.Sayfa başındaki indirilecek dosyalar geçerli mi hala.Bugun cihazı sokup metal parçayı çıkarttım.Bilgisayardan dediklerinizi yapsam olur mu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt