Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

O Çevrimdışı

orhdncr

Yeni Üye
9 Tem 2020
1
41
teşekkürler mb97 vestel tv ye netflix uygulamasını yükledim ama netflix artık çalışmıyor dizilere veya filmlere girdiğimde BU İÇERİK OYNATILAMIYOR TEKRAR SONRA DENEYİN HATASI VERİYOR yardımcı olur musunuz?

T Çevrimdışı

tanSelfmp

Yeni Üye
20 Tem 2020
2
31
benim tv m95 herşeyi yaptım pcden configi açtıgımda o menultem support çıkmıyor neden ?

A Çevrimdışı

abalta

Yeni Üye
1 Ağu 2020
1
33
MB100 karta başarılı bir şekilde kurulum yapıldı. Fakat ilk başta netflix görünmedi ama aşağıdaki search barından aratınca geldi. Factory reset yapmadan önce aramayı deneyebilirsiniz.

S Çevrimdışı

selami1029

Yeni Üye
6 Ağu 2020
6
32
Merhaba emekleriniz icin teşekkürler çok güzel çalışıyor fakat Netflix te film izlerken 2 dk sonra donum video yükleniyor simgesi çıkıyor ve 25 te kalıyor bir oneriniz varmıdır teşekkürler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
Merhaba emekleriniz icin teşekkürler çok güzel çalışıyor fakat Netflix te film izlerken 2 dk sonra donum video yükleniyor simgesi çıkıyor ve 25 te kalıyor bir oneriniz varmıdır teşekkürler

Tv çalışırken uzaktan kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın servis menü gelecektir resmini buraya ekleyin çözüm var ise yardımcı oluruz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri