Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

I Çevrimdışı

immortal47

Yeni Üye
4 May 2020
1
29
BEN SABAHTAN BERİ YAPIYORUM OLMUYOR NEDEN ACABA MB97 BİDE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

BENİM VESTEL TV MB97 NE YAPTIYSAM OLMADI NETFLİX HİÇ BİR ŞEKİLDE GÖZÜKMÜYOR Bİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Cfrcntrk

Yeni Üye
23 May 2020
3
38
Merhaba mb9798 anakart ve youtube güncelleme yaptım sayenizde. Netflix uygulaması için profil dosyasını linkten pc indirdim. Mb97 profili dizine çıkart diyerek fat32 boş belleğe gönderdim. Ardından belleği çıkarıp tv de menu4725 usb op yaptım. Tekrar pc takıp baktığım zaman tek dosya olduğunu gördüm. Ve o dosyayı da programda açamadım. Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir. Yardımınızı rica ederim. Teşekkürler.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,266
64
BEN SABAHTAN BERİ YAPIYORUM OLMUYOR NEDEN ACABA MB97 BİDE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

BENİM VESTEL TV MB97 NE YAPTIYSAM OLMADI NETFLİX HİÇ BİR ŞEKİLDE GÖZÜKMÜYOR Bİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Neler yaptığını "küçük harf ile" ,yaz bakalım,neler yapmışsın merak ettim sevgili immortal47 :)

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,266
64
Merhaba mb9798 anakart ve youtube güncelleme yaptım sayenizde. Netflix uygulaması için profil dosyasını linkten pc indirdim. Mb97 profili dizine çıkart diyerek fat32 boş belleğe gönderdim. Ardından belleği çıkarıp tv de menu4725 usb op yaptım. Tekrar pc takıp baktığım zaman tek dosya olduğunu gördüm. Ve o dosyayı da programda açamadım. Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir. Yardımınızı rica ederim. Teşekkürler.
Bir yerde hata yapmışsın ,,"dizine çıkart" demiyeceksin ,yani dizin olmayacak,yazılanları tekrar oku istersen :ok

MrPekee Çevrimdışı

MrPekee

Yeni Üye
28 May 2020
1
23
abi MB98 anakartlı televizyonumdan menü 4725 yapıp menü operation yapıyorum fakat flashı pc ye taktığımda sadece benim attığım dosya ve bir tane not defteri oluşuyor yorumları okuduğumda aynı hatayı alan biri daha var televizyon flash belleği destekliyor çözüme ne acaba bunun ve flash bellekte pover_up.log diye bir metin belgesi oluşuyor sadece

F Çevrimdışı

faruksll 

Yeni Üye
27 May 2020
2
52
merhabalar
vestel mb100 swprofilden pasif netflixleri aktif getirfmeme rağmen netflix uygulaması görünmüyor . bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

C Çevrimdışı

Cfrcntrk

Yeni Üye
23 May 2020
3
38
Bir yerde hata yapmışsın ,,"dizine çıkart" demiyeceksin ,yani dizin olmayacak,yazılanları tekrar oku istersen :ok
Neyi farklı yaptım bilmiyorum ama bu sefer hallettim? emeği geçenlere teşekkür ederim. Benim tv normalde smart değildi. Bozulunca tv tamircisi anakart değiştirdiğini ve artık smart olduğunu söyledi. Sonra youtube netflix falan derken buralara geldim. Hatta bi keresinde vestel müşteri hizmetleriyle yazıştım. Gelip kendileri yazılımı yükseltsinler diye. Sonra seri no falan verince sizin tv smart değil internet falan mümkün değil deyince komik oldu biraz :)) sayenizde çözmüş bulunmaktayım. ?

B Çevrimdışı

buzun

Yeni Üye
26 May 2020
1
37
merhabalar. herşeyi dediğiniz şekilde tamamladım netflix açıldı ve kullandım da.ama sonrasında netflix açılmasına rağmen kullanıcı adı ve şifresini kabul etmiyor. aynı kadı ve şifre ile diğer cihazlardan giriş yapabiliyorum.sizce neden?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
merhabalar. herşeyi dediğiniz şekilde tamamladım netflix açıldı ve kullandım da.ama sonrasında netflix açılmasına rağmen kullanıcı adı ve şifresini kabul etmiyor. aynı kadı ve şifre ile diğer cihazlardan giriş yapabiliyorum.sizce neden?

tv de olusan baglanma sorunu icin bu yöntem önerilmis.

1. Netflix uygulamasındaki hata ekranında Daha Fazla Bilgi veya Daha Fazla Ayrıntı öğesini seçin ve 2. Adıma devam edin. Daha Fazla Bilgi veya Daha Fazla Ayrıntı öğelerini görmüyorsanız aşağıdaki adımla devam edin.
    • Yukarıya doğru ilerleyin ve Ayarlar öğesini veya Çark simgesini
      e5ca8e80-9f92-479b-8b31-d8f92b577734_icon_gear_en.png
      seçin ve 2. Adım ile devam edin. Ayarlar öğesini veya Çark Simgesini görmüyorsanız aşağıdaki işlemleri gerçekleştirin.
      • Cihazınızın uzaktan kumandasındaki ok tuşları ile aşağıdaki diziyi girerek devre dışı bırakma ekranını açın:
        • Yukarı, Yukarı, Aşağı, Aşağı, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı
  2. Sıfırla'yı seçin.
    • Sıfırla öğesini görmüyorsanız, Oturumu Kapat veya Devre Dışı Bırak öğesini seçin.
  3. Oturumu kapattıktan sonra yeniden oturum açın ve Netflix'i yeniden deneyin.

E Çevrimdışı

elbese

Yeni Üye
18 Haz 2020
1
43
netflix geldi ama smart tv ye giriş yapıyorum tekrar cıkıp tekrar girmek istediğimde kumanda tuşları işlevini yapmıyor smart tuşu menu tuşu ve diğerleri işlevini yitirdi tv yi kapatıp açtığımda tekrar çalışıyorlar.sorun ne ola bilir.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
netflix geldi ama smart tv ye giriş yapıyorum tekrar cıkıp tekrar girmek istediğimde kumanda tuşları işlevini yapmıyor smart tuşu menu tuşu ve diğerleri işlevini yitirdi tv yi kapatıp açtığımda tekrar çalışıyorlar.sorun ne ola bilir.
Yaptiginiz islem kumanda da hicbir etki etki olusturmaz, profil dosyanizda baska müdahale yaptiniz mi?

K Çevrimdışı

koseyri

Yeni Üye
24 Haz 2020
1
39
hocam youtube video izleyip burdan okuyarak uyguladım fakat netflix gelmedi :( yardımcı olabilirmisiniz ? seg smart tv mb211 tv

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri