Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

N Çevrimdışı

nariman

Yeni Üye
22 May 2020
8
31
az önce kontrol ettim linki program calisiyor..winzip ile deneyin isterseniz
çok teşekkür ederim. ben bilgisayar işinden pek anlamadığım için yapamadım herhalde.
ilk linki yapıp tvye flaşı takınca bunlar geldi. ikinci linki bir türlü yapamadım.
desteğiniz için teşekkürler.

Ekran-Alintisi3.png

N Çevrimdışı

nariman

Yeni Üye
22 May 2020
8
31
ilk islemi basarili sekilde yapmissiniz.2.adimda rarli dosyada vestel yazisini fare ile secip dosyayi cikar komutunu verin.sizin fareniz exe li dosya üzerinde .Dosya masaüstünde resimdeki gibi görünmesi gerekiyor sizde büyük ihtimalle sadece exe li icerik var.

20200522_1526361.jpg
hocam bu adımıda geriekleştirdim.

Ekran-Alintisi-4.png

bundan sonra ne yapmam gerekiyor

N Çevrimdışı

nariman

Yeni Üye
22 May 2020
8
31
Eger yine olmadi ise profil dosyanizi paylasin ve yapmak istediginiz islemi söyleyin ben yardimci olayim.
ilk adımda almış olduğum dosyaları size nasıl gönderebilirim siz netflix için ayarlayıp bana gönderseniz. böyle bir şey mümkün mü.
teşekkür ederim.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

excan12

Yeni Üye
13 Mar 2020
28
41
teşekkürler çok güzel oldu, mb97 kartla problemsiz çalışıyor netflix i tüşüna basınca değerleri de veriyor 1080p sorunsuz izliyorum, yotube tarafında max çözünürlük 720p olabiliyor, kumandaya da fav1 yotube fav2 netflix yaptım çok güzel oldu. emeği geçenlere teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt