Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

S Çevrimdışı

saseln

Yeni Üye
9 May 2020
3
42
Usb de bir probleminiz var, ya dosya yanlis ya da kacirdiginiz bir ayrinti var o yüzden sadece powerup gelir.Aslinda videoda ayrintili olarak hersey anlatiliyor, ayrica kullandiginiz usb nin fat32 formatlanmis olmasi lazim
KULANDIĞIM USB FAT32 HATTA FARKLI BİR USBDE KULANDIM AYNISI OLDU VİDEODAKİ HER ŞEYİ AYNI YAPTIM

D Çevrimdışı

dsokel

Yeni Üye
11 May 2020
2
44
emeğinize saglık tesekkürler tvden sw profil alamadım usbyi takıp menü 4725ten sonra usb ok aynen uyguladım pcye geldiğimde ise download profile ve power up diye metin dosyası olustu sw profile olusmadı

D Çevrimdışı

dsokel

Yeni Üye
11 May 2020
2
44
dosyayi kendiniz mi olusturdunuz, text dosyasi mi kullanilan dosya? eger öyleyse olmaz
ben oluşturmadım flasa uygun olan dosyayı yukledim tvye taktım aynı şekilde adım adım söylediğiniz gibi yaptım tv olusturdu o dosyaları..farklı flash bellekler denedim aynı sonuc çıktı..

E Çevrimdışı

emrekrd

Yeni Üye
12 May 2020
5
24
usb oppertions yaptım ama pover up dosyası geldi ne yapabilirim farklı usbde denedim gene aynısı oldu anakart mb98

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt