Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Dizi ve filmler yavaş yükleniyorsa veya ön belleğe alma ya da tekrar ön belleğe alma ile karşılaşıyorsanız internet bağlantınız zayıftır ya da stabil değildir. Sorunu çözmek için aşağıda cihazınız için belirtilen sorun giderme adımlarını izleyin.

Yukarıdaki adımları tamamlamanıza rağmen Netflix'e bağlanma konusunda hâlâ sorun yaşıyorsanız internet servis sağlayıcınızla iletişime geçin. Yönlendiricinizin ev ağınızdaki diğer cihazlarla iletişim kurmak üzere doğru şekilde yapılandırılıp yapılandırılmadığını belirlemenize yardımcı olabilirler.

S Çevrimdışı

selami1029

Yeni Üye
6 Ağu 2020
6
32
Tv çalışırken uzaktan kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın servis menü gelecektir resmini buraya ekleyin çözüm var ise yardımcı oluruz.

IMG_20200807_094643.jpg
IMG_20200807_094638.jpg

Merhaba ilginiz için teşekkürler bütün yazdıklarınızı denedim you tube güncellemesini de yaptım ama bı sonuc alamadım teşekkürler

S Çevrimdışı

selami1029

Yeni Üye
6 Ağu 2020
6
32
Tamamdır ram yetersiz kaldığı için bunu yapabilir
Denemek için söylüyorum factory reset deneyiniz.
Not: kurulumda kanalları yeniden kurmak gerekecektir.
Menü 4725 yapıp diagnostic içinden factory reset yapıp tekrar kurulum yapıp test ediniz
Resetledim dediğiniz gibi aynı sorun devam ediyor yüzde 25 te kalıyor devam etmiyor

S Çevrimdışı

selami1029

Yeni Üye
6 Ağu 2020
6
32
Netflixde görüntü kalitesi düsük icerik seyrettiginizde problem devam ediyor mu?Ayrica ayni agda sadace tv bagliyken kontrol edin yayini
Filmlerde 2 dk sonra takılıyor yuzde 25 te dizide biraz daha uzun süre sonra takılıyor 3 dk gibi youtubeden denedim herhangi bi problem çıkmadı takılma olmuyor

A Çevrimdışı

apo66z

Yeni Üye
15 Ağu 2020
8
25
kardeşim bende profıl dosyaları alıyorum ama vestel tolbox açmıyor yardım edin

Geri
Üst Alt