Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

C Çevrimdışı

cuaaraa

Yeni Üye
31 Ağu 2020
3
30
Merhaba hocam 3. aşamada toolbox programını çalıştırdıktan sonra swprofıl dosyasına tıklayıp toolboxta açamadım. Config yazılan kısımları açamadım bilgisayarda eksik bi dosya mı var anlamadım nasıl çözebilirim acaba?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ilk basta yazayim netflix üyeligim yok ..bende mb97 mb110 mb120 ve mb230 var su anda..
mb97 de youtube da da problem var takilma resetleme donma yapiyor..mb97 uygulamadan Netflix acilmaya calisildiginda ana sayfa üyelik girisi olan sayfaya gecis yapmiyor.
mb110da üyelik sayfasi aciliyor ama girise tiklayinca tv resetliyor.
mb120 normal resetleme yok..
mb230 normal resetleme falan yok.
Mb97 anakarta sahip ve Netflix üyeligi olan bir üye bana msg atarsa cözüm icin bir fikrim var önce deneme yapip dogru ise cözümü paylasabilirim.
A Adem Helvacı sende mb97 m mevcuttur?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Mesajima geri dönüs yapan olmadi ,yaziyi okuyup deneme yapmak isteyen mb97 kart sahipleri asagidaki cözümü deneyebilirler.
Öncelikle netflix 31 temmuz tarihi itibariyle kullanim sartnamesini degistirdi,bu tarihten sonra büyük ihtimalle mb97 uygulama destegi bir sekilde ya üretici firma tarafindan engellendi ya da yazilim kaynakli herhangi bir sorun nedeniyle uygulamayi kullanmak istedigimizde anasayfa üyelik girisinin oldugu sayfaya yönlendirme yapmiyor,en azindan benim mb97 de öyle.Fakat tarayiciya adresi ni yazarak actigimizda orada önümüze cikan son kullanim sartnamesini onayladigimizda netflix üyelik sayfasi mb97 de tarayicida aciliyor.Netflix üyeligi olan kisi daha sonraki asamada uygulamanin tarayicida veya direk tusa basarak calisip calismadigini test edip geri bildirim yaparsa sevinirim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mesajima geri dönüs yapan olmadi ,yaziyi okuyup deneme yapmak isteyen mb97 kart sahipleri asagidaki cözümü deneyebilirler.
Öncelikle netflix 31 temmuz tarihi itibariyle kullanim sartnamesini degistirdi,bu tarihten sonra büyük ihtimalle mb97 uygulama destegi bir sekilde ya üretici firma tarafindan engellendi ya da yazilim kaynakli herhangi bir sorun nedeniyle uygulamayi kullanmak istedigimizde anasayfa üyelik girisinin oldugu sayfaya yönlendirme yapmiyor,en azindan benim mb97 de öyle.Fakat tarayiciya adresi ni yazarak actigimizda orada önümüze cikan son kullanim sartnamesini onayladigimizda netflix üyelik sayfasi mb97 de tarayicida aciliyor.Netflix üyeligi olan kisi daha sonraki asamada uygulamanin tarayicida veya direk tusa basarak calisip calismadigini test edip geri bildirim yaparsa sevinirim
A Adem Helvacı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Günaydın; Cumadan beri yoktuk, dün döndük ancak 3 günlük yokluğun acısını çıkartıyorlar bizden o nedenle ilgilenemedim kusura bakmayın. İlk fırsatta deneme sonucunu yazacağım :ok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Benimde ana kartım mb211 ama olmadı bende
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Seg marka mb211 anakart var sizin videonuzun aynısını uyguladım youtube var fakat netflix yükleyemedim yardımcı olurmusunuz
tv ye yüklediginiz profil dosyanizi paylasir misiniz bir inceleyeyim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
17mb97 ,youtube does not work, can you modify the profiles?

C Çevrimdışı

capar

Yeni Üye
31 May 2020
3
25
Merhabalar. Vestel MB97 tv'ye netflixi yüklemiştim. üç ay kadar çalıştı, ancak birkaç gündür netflixe bağlanmıyor. programları yeniden yükledim ama bir şey değişmedi. tvde netflix var. aç komutuna basıyorum ama o bilinen daire dönüp duruyor ama netflix açılmıyor. sorunu nasıl çözebilirim. teşekkürler.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Merhabalar. Vestel MB97 tv'ye netflixi yüklemiştim. üç ay kadar çalıştı, ancak birkaç gündür netflixe bağlanmıyor. programları yeniden yükledim ama bir şey değişmedi. tvde netflix var. aç komutuna basıyorum ama o bilinen daire dönüp duruyor ama netflix açılmıyor. sorunu nasıl çözebilirim. teşekkürler.
Tarayıcıdan arama motoruna netflix yazın sayfaya giriş yapın. hosbulduk hosbulduk ustanın açıklamalarında var.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Son düzenleme:
O Çevrimdışı

ozkan67

Yeni Üye
15 Eyl 2020
6
36
Kardeş aynı sorun benim tv dede var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt