Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Vestelin mb97 lerde netflix destegini kaldirdigini düsünüyorum ben,ayrica modlama ile eklenmesini de engellediler zaten.Uygulamayi calistiran üyede tv sinin nasil uygulamayi calistirdigi hakkinda bir fikrim yok acikcasi, ayrica üyeligim olmadigi icin deneme yapma imkanimda yok.

C Çevrimdışı

Caniks

Yeni Üye
16 Eyl 2020
2
26
Mb97 TV de yaptım Evet menüde aynı şekliyle Netflix geldi ancak açılmıyor ilk ekran da yani Netflix yazısında kalıyor maalesef

E Çevrimdışı

esoeso

Yeni Üye
19 Eyl 2020
1
34
Aynı şekilde bende yaptım uygulamayı gördük smart ekranında ama açtıgımızda dönüyor yükleniyor kalıyor Mb97

S Çevrimdışı

serkan20150

Yeni Üye
9 Haz 2020
5
20
Vestelin mb97 lerde netflix destegini kaldirdigini düsünüyorum ben,ayrica modlama ile eklenmesini de engellediler zaten.Uygulamayi calistiran üyede tv sinin nasil uygulamayi calistirdigi hakkinda bir fikrim yok acikcasi, ayrica üyeligim olmadigi icin deneme yapma imkanimda yok.
hocam ben Mb97 tarayıcıdan denedim tarayıca netflix'in filmler dizileri gösteren fotoğrafları yüklüyor ama hiçbir videoyu açmıyor

B Çevrimdışı

brlay

Yeni Üye
22 Ağu 2020
5
39
Çok kolaymış, yazılım atmadan sadece swprofile dosyasında edit yapılarak yapılıyomuş. Teşekkürler..

Peki swprofile kapalı olanları açarsak ne oluyor, sıkıntı oluyor mu?

Amazon prime falan nasıl yükleyeceğiz??

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Çok kolaymış, yazılım atmadan sadece swprofile dosyasında edit yapılarak yapılıyomuş. Teşekkürler..

Peki swprofile kapalı olanları açarsak ne oluyor, sıkıntı oluyor mu?

Amazon prime falan nasıl yükleyeceğiz??
Tv çöker. Amazon prime bu kartlarda calismiyor..

Y Çevrimdışı

yasin2963

Yeni Üye
9 Eki 2020
1
30
Merhaba Mb 97 anakart mevcut. Gösterilen adımların hepsini yaptım Netflix geldi fakat giriş ekranında sorun yaşıyorum . Uygulamayı çalıştırdığım anda Netflix simgesinde yükleme ekranı olarak sürekli kalıyor. Aynı sorunu youtube da da yaşıyorum yardımcı olabilir mi siniz ?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Merhaba Mb 97 anakart mevcut. Gösterilen adımların hepsini yaptım Netflix geldi fakat giriş ekranında sorun yaşıyorum . Uygulamayı çalıştırdığım anda Netflix simgesinde yükleme ekranı olarak sürekli kalıyor. Aynı sorunu youtube da da yaşıyorum yardımcı olabilir mi siniz ?
Mb9x serisinde Netflix artik desteklenmiyor, fakat youtube uygulamasi sorunsuz calisiyor..Ilk kurulum yapip tekrar deneyin..mb97 youtube güncellemesi yazimini yüklemediyseniz öncelikle onu yükleyin,ilk mesajimda linki mevcut.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bktkd

Yeni Üye
8 Kas 2020
10
33
Tvden aldıklarımı kaydetmedim ve sildim ne olcak :(

Netfilix geldi ama sildim onları bilmeden

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri