Önemli Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

A Çevrimdışı

apo66z

Yeni Üye
15 Ağu 2020
8
25
Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
l

hemen profıl dosyalarını alıyorum tekrardan
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

profıl dosyamı nasıl paylaşcam siz profile dosyası atın usb operatıon yapım
Ilk mesajimda aciklamalar mevcut ayrica video var sevgili F fikoloji nin hazirladigi.profil dosyanızı anlatilanlara gore tv nizden alin herhangi bir dosya paylaşım sitesine yukleyip linkini burada paylasin

A Çevrimdışı

apo66z

Yeni Üye
15 Ağu 2020
8
25
kardeşim bende vestel profıl dosyasını açmıyor vestel tolboox şimdi linkini atıcam incelermısınız sharefast.me/9L
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim bende vestel profıl dosyasını açmıyor vestel tolboox şimdi linkini atıcam incelermısınız sharefast.me/9L
yardımcı olurmusunuz profıl dosyamı da attım

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Profil dosyanizin linkini paylasirsaniz yardimci olacagimi zaten söylemistim,linki paylasmaniz gerekiyor yardimci olabilmem icin..

A Çevrimdışı

apo66z

Yeni Üye
15 Ağu 2020
8
25
Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Benim size yardimci olabilmem icin sizin tv nizden aldiginiz profil dosyasini herhangibir paylasim dosyasina yükleyip linkini paylasmaniz gerekiyor.Paylastiiginiz yazinin link oldugu bile belli degil, ayrica profil dosyalari indirme textleri mevcut, profil dosyaniz yok..bu durumda size yardimci olamam.aldiginiz dosyanin linkini paylasin lütfen.

A Çevrimdışı

apo66z

Yeni Üye
15 Ağu 2020
8
25
Benim size yardimci olabilmem icin sizin tv nizden aldiginiz profil dosyasini herhangibir paylasim dosyasina yükleyip linkini paylasmaniz gerekiyor.Paylastiiginiz yazinin link oldugu bile belli degil, ayrica profil dosyalari indirme textleri mevcut, profil dosyaniz yok..bu durumda size yardimci olamam.aldiginiz dosyanin linkini paylasin lütfen.
o zaman bana bi paylaşım sitesi önerinde bende paylaşım
,

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hosbulduk hosbulduk
Senin ana karr nedir ?
Mb97 de Netflix ekranında takılı kaliyor.
Ilk basta yazayim netflix üyeligim yok ..bende mb97 mb110 mb120 ve mb230 var su anda..
mb97 de youtube da da problem var takilma resetleme donma yapiyor..mb97 uygulamadan Netflix acilmaya calisildiginda ana sayfa üyelik girisi olan sayfaya gecis yapmiyor.
mb110da üyelik sayfasi aciliyor ama girise tiklayinca tv resetliyor.
mb120 normal resetleme yok..
mb230 normal resetleme falan yok.
Mb97 anakarta sahip ve Netflix üyeligi olan bir üye bana msg atarsa cözüm icin bir fikrim var önce deneme yapip dogru ise cözümü paylasabilirim.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt