Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bosch Olanını sipariş ettim yalnız hepsi burada da fiyatlar çok oynak ya kampanya günü son 2 saat kala 275 Tl yaptılar fiyatı normalde 250 Tl idi kampanya başladı bi baktım 199 Tl oldu Bu Arada Bilgilendirme için Teşekkürler Kardeşim.
:ok:ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bosch Olanını sipariş ettim yalnız hepsi burada da fiyatlar çok oynak ya kampanya günü son 2 saat kala 275 Tl yaptılar fiyatı normalde 250 Tl idi kampanya başladı bi baktım 199 Tl oldu Bu Arada Bilgilendirme için Teşekkürler Kardeşim.
:ok:ok
rica ederim 200 liraya iyi fiyattı ihtiyaç ım olsa kaçırmaz dım .Diğer yerlerde birde sırt çantası yok oda avantaj.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
valla bende einhell in hiltisini ve şarjlısını 10 senedir kullanıyorum.Şarjlının haliyle bataryaları 24 saat ancak tutuyor enerjiyi ama şarjlı hala canavar gibi.Vidalama olarak dedim basit matkap alayım ,onu da einhell yan sanayisi barawia aldım okadar zorladım şimdilik maşallahı var.Zaten çoğu artık çin de ürettiriyor ama patent teknoloji önemli.Bu yüzden atlas vs. uzak durulsun yeterli derim.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,239
62
Bende de önceleri Çin işi ucuz yollu seyyar satıcıdan aldığım bir matkabım vardı,biraz zorlayınca bozuldu.Evvelki sene Bim'den kampanyadan denk getirdim,normal ev kullanımına uygun bir matkap aldım.Bununla işlerimi hallediyorum,bana yetiyor.

M Çevrimdışı

maxiimuss

Yeni Üye
21 Ocak 2019
8
32
arkadaşlar ben de kırıcı ve delici özelliği olan matkap arıyorum yeni konu açmak istemedim bosch gbh 2-26 dre matkapı var bu ürünü bilen eden var mı ? Aşağıda bir sitede piyasaya göre nispeten ucuz buldum bir bakabilirsiniz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar ben de kırıcı ve delici özelliği olan matkap arıyorum yeni konu açmak istemedim bosch gbh 2-26 dre matkapı var bu ürünü bilen eden var mı ? Aşağıda bir sitede piyasaya göre nispeten ucuz buldum bir bakabilirsiniz.

çakması çok piyasada o modelin 250-300 arası satılyor dikkat et bosh diye taklit ürün alma

H Çevrimdışı

huliki

Aktif Üye
27 Ara 2019
54
41

bende var çalıştığım yerdede vardı aynısından kendimede almıştım fiyatlar çok artmış ama profesyonel bir makina akşama kadar kır dök banamısın demiyor. ama çakmasına dikkat etmek lazım tabiki

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri