Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Forum Ailesi Herkeze Günaydın Ya benim evime matkap lazımda benim eski emektar vardı star marka Arabistandan gelme o yanınca malum yenisini almak zorunda kaldım şimdi iki ürün arasında kaldım 1.ŞU Hepsi burada satıcısı

2.N11 de satılıyor ama dükkan tarafından yani

Gönlüm n11 dekine ısındı sizin tavsiyeleriniz neler Forumda biriniz Bir konuda okudum Satıcı Hepsi buradaysa pek güvenmeyin derim yazılmıştı sizin tavsiyeleriniz nelerdir BOSCH TAN Şaşılmaz Zatende
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hatayda yaşıyorum fiyatlar çok uçuk Burda ya X bir markaya 400 450 700 Tl ye kadar Fiyat çektiler bana Bosch Değil ama

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Makita ve de walt üzerine matkap tanımam
bunlar daha çok prefesyonel aletler hocam ödenen rakamlar evsel kullanım için gereksiz.

ben yıllardır einhell kullanıyorum ne işler yaptım sorun yaşamadım üstelik çin üretim yani .komple set 160 liraya almıştım vidalama setiyle , uçlarla beraber .

einhell ve yan sanayisi baravia , black and deccker ,dbk fazlasıyla kaliteli ürünleri var. yeterki atlas falan market malları almayın.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
bunlar daha çok prefesyonel aletler hocam ödenen rakamlar evsel kullanım için gereksiz.

ben yıllardır einhell kullanıyorum ne işler yaptım sorun yaşamadım üstelik çin üretim yani .komple set 160 liraya almıştım vidalama setiyle , uçlarla beraber .

einhell ve yan sanayisi baravia , black and deccker ,dbk fazlasıyla kaliteli ürünleri var. yeterki atlas falan market malları almayın.
Matkap sürekli alınan bir alet değil. Black and Decker de iyi. Biz a101 den atlas hilti aldık. Darbeli yani. O kadar zorladık tozun toprağın harcın içinde çalıştı bi sorun çıkmadı. Sürekli kullanılmazsa ayda yılda 1 kullanılacaksa ucuz ürünler almak en mantıklısı ama sürekli kullanılacaksa sağlam bişey almak en iyisi
ATP 810 PNEOMATİK KIRICI DELİCİ 800w kastettiğim atlas bu

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Matkap sürekli alınan bir alet değil. Black and Decker de iyi. Biz a101 den atlas hilti aldık. Darbeli yani. O kadar zorladık tozun toprağın harcın içinde çalıştı bi sorun çıkmadı. Sürekli kullanılmazsa ayda yılda 1 kullanılacaksa ucuz ürünler almak en mantıklısı ama sürekli kullanılacaksa sağlam bişey almak en iyisi
ATP 810 PNEOMATİK KIRICI DELİCİ 800w kastettiğim atlas bu
atlas ın çoğu ürününün kalitesi pek iyi değil . birazda şans meselesi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt