Maksat muhabbet olsun ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Çankaya'ya gidiyorum,otobüs durağına geldim bekliyorum.Yanımda biri var ama yüzünü göremedim,başımı kaldırdım ve yukarı baktım,abooo,çocuğun boyu neredeyse 2 metre ,ben yanında cüce kaldım desem yeridir.çocuğa "şişştt " dedim, bana baktı benim kafa yukarda tabii.çocuğa "eğil biraz" dedim,eğildi ,ben "şuraya otur ,yoksa bunalıma gireceğim" dedim :haha1
Adı murat'mış,arkadışını ziyarete gelmiş Gaziemir'e ,bir muhabbet bizde sormayın ,hepsi bu kadar :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bu gün "kavakdere" barajına gittik ( 38,179275, 26,912212 ) ,arkadaş bana "alocum hemen geliyorum" diyerek arabasına atladı gitti,ben gittiğimiz evde kalakaldım(satılık bir ev) ,hadi gelene kadar etrafı toplayayım dedim ve bir şeyler yapmaya başladım.O sırada bir ses
Ses (S) :abiii bakarmısınız
Ben(B) :efendim
S: burası satılık mı
B: evet
S: neler var
B: ? anlamadım
S:yani elektrik-su falan
Sonra bahçeye girdiler genç karı-koca,tanıştık , çok neşeli efendi gençler,muhabbet kırla :)
B: ne yapmayı düşünüyorsunuz
G(Gençler) :turizm olarak düşünüyoruz
B: hadi ya,çaycı lazımmı :)
G:Abi nerden çıktı çaycı :hihi
B: Hollandada bir tanıdığa söyledim "lazım değil abi" dedi bana ,burayı alıp merkez yaparsanız size lazım olacak çaycı ( :kiskis )
Tam arazide gezecekken bana "abi burada çukur var" dediler ,bende "ortada kuyu var,yandan geçin" dedim, bastılar kahkahayı,dedim ya muhabbet kırla diye ,bu arada arkadaş geldi (esas emlakçı)
B: aha,esas oğlan geldi
G: hahahahaaaaaaaaa
A(Arkadaş) :hayrola
B:eve bakıyorlardı ama ben engelledim ( :haha1 )
G: hahahaaaaaaaa
Aslında yazma ile olmuyor ,bir daha sefere sesleri kaydetmem lazım yoksa "at bakalım ,atış serbest" durumuna düşmeyeyim ,ama bunu yazacağımı genç karı-kocaya söyledim "yaz abi , link ver okuyalım" dediler ,bende forumu açtırdım telefonlarından "buradan okuyun" dedim :kiskis
Bu arada telefonumu istediler ,vermedim tabii "illa seninle görüşelim" dediler ama vermedim işte :)

Geri
Üst Alt