Maksat muhabbet olsun ...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Az daha unutuyordum :)
Bu gün arkadaşı aramışlar," alo abiye söyleyin çaycı olarak işe alacağız ama bize telefonu lazım" demişler ,arkadaşım söyledi :haha1
Senden nummaranı alamayınca arkadaşına zarf atıp alacaklar desene Emmi demek çok uyanıkmış bunlar ya :kiskis

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,244
62
Gençlerin çok hoşlarına gitmiş demek ki emmi ile sohbet,yoksa niye arkadaşını arayıp telefonunu istesinler?Bulmuşlar böyle muhabbeti güzel,hoş,esprili konuşan bir emmi kaçırırlar mı? :ok :gul:bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Gençlerin çok hoşlarına gitmiş demek ki emmi ile sohbet,yoksa niye arkadaşını arayıp telefonunu istesinler?Bulmuşlar böyle muhabbeti güzel,hoş,esprili konuşan bir emmi kaçırırlar mı? :ok :gul:bye
Geçenlerde Buca'da ev bakmaya gitmiştim kendimize almak için,adı serhat mıydı ,serkan mıydı yoksa sertan mıydı inan hatırlamıyorum ,bürosuna gittiğimde biraz muhabbet etmiştik sağdan-soldan ve de evlerden ,baktım saat 18 geliyor ,"ben gideyim telefonlaşırız" dedim,bana " alattin abi otur valla ,ben götüreceğim seni Gaziemire" dedi .Hanıma telefon ettim gecikeceğim diye ,akşam yemeğini büroda yedim :) ,bana "buralara gelirsen illa beklerim "dedi.Halbuki gitsem bulamam bürolarını bir daha :) kart almak aklıma da gelmedi doğrusu.Hatta eğer Buca'dan ev bulsaydım sana soracaktım "o mahalle nasıldır" diye sevgili akrep2018 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bu gün arkadaşa gittim ,muhabbet ederken telefon geldi arkadaşa,o da "gel burdayım konuşalım" dedi kapattı telefonu.Arkadaşın arkadaşı 15-20 dakika sonra geldi ve "ya benim tv de sıkıntı var,kablotv çıkmıyor sinyal yok yazıyor" dedi,ikisi başladı konuşmaya.Sonra ben konuya müdahil oldum her zamanki gibi ve anlattığı işlem ile yayın alamayacağını söyledim,arkadaşım ona "bu işin piri alodur,gelelim bakalım" dedi .Gittik evine,tv sony ,eski model uydu alıcısı yok.Biz eve gireken tv yi anlattı bize ,bir satıcıya götürmüş tvyi,satıcıya "kablotv var evde ve ben kablotv izlemek istiyorum" demiş.Satıcı tv ye bir mini uydu alıcısı takıp "böyle izleyeceksin" demiş :)
Eve getirmiş tv yi ,kablotv kablosunu güzelce ayarlayıp,F konnektörü de uydu alıcısına takıp kanal aratmaya başlamış tabii bulamamış :) Hemen sistemi çıkarttım,normal anten soketini F konnektör yerine taktım ve tv ye bağlayıp kanal arattım,tabii kart olmadığından 25 kanal buldu :ok ,yazmadan geçmeyeyim ,tabii yazmak için izin aldığımı da belirteyim ,neme lazım :)

sonytv.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bu gün sevdiğim bir abim "ertuğrul abi" ile Tire'ye ortak arkadaşımız olan levent E. gittik,benim geleceğimden haberi yoktu,Bayındır-Ödemiş yolu üzerinden,Çırpı yolundan giderek levo'ya ulaştık.O sırada ertuğrul abi gelecek diye ona bazlama almaya Yeniçiftlik'e gitmiş ,orada yakaladık levoyu :)
Tabii benim geleceğimden haberi yoktu ,süpriz yapalım dedik ve inanın tam süpriz oldu ,beni gördüğünde ,şok oldu desem yalan olmaz :haha1
Sevgili levo bizi arkadaşının tarlasına götürdü belki kamyon tutar da tarladan "brokoli" kaldırırız diye ama maalesef daha brokoliler olmamışlar, toplayamadık.Tabii tarla sahibi arkadaşı "leventin arkadaşları gelmiş" diyerek bizi karşılamaya geldi ki bu hareket gençlerden gelmez biliyorum :)
Bu arada levo bize ısrarla " abi zeytin toplayın" dedi durdu,ertuğrul abi kendisine zeytin topladı biraz,sonra yükselden (levonun arkadaşı) birer adet kabak aldık,ama ben "hanım pazardan zeytin aldı levent" dediğimde de fırçayı yedim ,bana "abi pazardan alınır mı,bak ne ilaç var ne de başka birşey" dedi .
Tabii unutmadan, ertuğrul abi kendisine bizim "ısırgan otu" dediğimiz otlardan da bol bol topladı.
Güzel bir gündü bizim için ,hava sıcaktı ama öncesinde iyi yağmur yağmış ,bazı tarlalar su içindeydi maşallah,ben ince yağmurluk altında tişört giydim ,düşünün artık hava sıcaklığını :)

alodann.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bu arada senin nikteki karakterler bende bazen çıkmıyor ,"NE MUTLI TÜRKÜM DİYENE" den anlıyorum ,haberin olsun ,adını düzgünce yaz icon kullanma :hihi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende başta şaşırdım düzeltcektim dedim yıldırım da var forumda çok birde dedim bu özellik kimsede yok bana özel olsun dedim beni rahatsız etmiyor Sota Sota başkan onaylamış nick-i gif yasak ama özel nick sahibiyim şimdilik forumda tek ben varım :kiskis

Geri
Üst Alt