JVC 65'' 165 ekran 4K UHD 65VU83T 8 Haziranda Bimde 4245tl

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Bugun tekrar eski fiyatina donmus TV, bilgi olsun.

eski fiyatına dönmüş derken hocam, hangi mağazada stok vardı siz bu bilgiye nereden ulaştınız acaba ?

şayet böyle bir durum varsa mağaza müdürü arkadaşı hiç devreye sokmayalım, stokta olan mağaza varsa ve 3245 lira ise getirecektim. 4245 lira olduysa hiç yorulmayalım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

#140 numaralı 12 haziran tarihli mesajımda 2990 TL gibi bir indirime gidilecek olan fiyatın F/P oranı olduğunu belirtmiştim, kur artışı vs. derken aşağıdaki fiyata gelmesi normal diyebilirim , yani iyi tahmin yapmışım, üzerindeki 1000 TL fark boşunaydı, o fiyata alınmazdı zaten.

Not: Resim başka bir forumdan alınmıştır.

7863783d13763505215a5eda6859b0cc.jpg

hocam merhaba, bimde mi çalışıyorsunuz, ürünün herhangi bir mağaza yada depoda olduğunu teyit etme şansınız var mı, birde fiyatın eski haline döndüğünü yazmış arkadaş 2 mesaj yukarıda, bilginiz veya yetkiniz varsa teyit etme şansınız var mı?

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
TV geldi kuruldu şahsen ben beğendim sadece üstten tuttuğunuzda falan kasa çok sallanıyor, ayak sağlam tutmuyor. Diğer TV'im olan Vestel 55ca9550 VA panelde yakından bakıldığında koyu renkler çamur gibi gözüküyordu IPS'de bu sorun yok. Trt 4k'da dünya kupası eski maçlarına denk geldim orada da sorun yok görüntü akıcı. Düzgün fotolar çektiğimde de ekleyeceğim buraya.

20180831_232448.jpg
20180831_173608.jpg
20180831_173611.jpg
20180831_173638.jpg
20180831_174220.jpg
20180831_232138.jpg
20180831_232246.jpg
20180831_232256.jpg
20180831_232302.jpg
20180831_232307.jpg
20180831_232348.jpg
20180831_232358.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
TV geldi kuruldu şahsen ben beğendim sadece üstten tuttuğunuzda falan kasa çok sallanıyor, ayak sağlam tutmuyor. Diğer TV'im olan Vestel 55ca9550 VA panelde yakından bakıldığında koyu renkler çamur gibi gözüküyordu IPS'de bu sorun yok. Trt 4k'da dünya kupası eski maçlarına denk geldim orada da sorun yok görüntü akıcı. Düzgün fotolar çektiğimde de ekleyeceğim buraya.

20180831_232448.jpg
20180831_173608.jpg
20180831_173611.jpg
20180831_173638.jpg
20180831_174220.jpg
20180831_232138.jpg
20180831_232246.jpg
20180831_232256.jpg
20180831_232302.jpg
20180831_232307.jpg
20180831_232348.jpg
20180831_232358.jpg
Panel testi ne durumda azizim?

Hayırlı olsun bu arada :ok

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Panel testi ne durumda azizim?

Hayırlı olsun bu arada :ok

Sağolun hocam. Paneli çok test edemedim hocam gerçi fazlada anlamam bu işlerden ama usb'ye attığım demo videolarda bir sıkıntıda yaşatmadı. 55ca9550 100hz bu tv ise 50hz ama bir fark göremedim. Yarın PC'de PES 16'da bir maç yapayım bakalım onda durum nasıl olacak.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sağolun hocam. Paneli çok test edemedim hocam gerçi fazlada anlamam bu işlerden ama usb'ye attığım demo videolarda bir sıkıntıda yaşatmadı. 55ca9550 100hz bu tv ise 50hz ama bir fark göremedim. Yarın PC'de PES 16'da bir maç yapayım bakalım onda durum nasıl olacak.
Bekliyoruz o zaman sonuçları :ok

W Çevrimdışı

W.Amadeus

Yeni Üye
29 Ağu 2018
4
37
newrophat newrophat Gölcükte bir şubede buldum. Satın alırken ertesi gün fiyatın eski haline döneceği söylendi. Kampanyanın son günü almışım şansıma.

Bu arada benim TV de kuruldu. Çok anlamam bu işlerden, şahsen 65" bir 4K için aslında 7bin tl gözden çıkarmıştım.
3245 e böyle bir TV bedava diye düşünüyorum, çünkü f/p olarak çok beğendim.

Tabi ki daha iyileri vardır ancak 2 kat para verince beklenti de ona göre yükseldiği için sonuçta 7-8 bin verip memnun kalmama gibi bir durum ortaya çıkabiliyor.

Tv den bahsedecek olursam;

Kasa biraz kalınca fakat duvara astırdığım için fark edilmiyor.
Yanlardan görüntüde herhangi bir değişim olmuyor.
Tv menüsü gayet hızlı, kanal geçişleri yavaş değil bana çok yeterli geldi.
Fiyatını göz önünde bulundurarak söylersem görüntüsü çok iyi geldi bana.
3 yıl garanti olması çok iyi.
Tek tuşla ve çok hızlı bir şekilde netflix youtube açılıyor.
Sesini hiç denemedim direkt ses sistemine bağladım.

Vestel gelip kurdu ölü piksel testi yaptı herhangi bir sorun çıkmadı.
İyi ki 7K verip TV almamışım bu fiyata da memnun kalabiliyormuşum demek ki.

En takıldığım nokta TV nin arka tasarımı oldu. Girişler çok saçma yerlerde konumlandırılmış.
HDMI girişleri keşke yanda rahat takıp çıkartılabilecek yerlerde olsaydı USB girişleri de aynı.
HDMI dik şekilde takılması gerekiyor duvarda olduğu için arka kısımları ezildi biraz.
Sürekli tak-çıkar yapmayacağız gerçi ama gene de bana tasarım hatası gibi geldi. Duvara asacakları düşünmemişler hiç.

İlk etapta aklıma gelenler bunlar merak ettiğiniz bir şey varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
newrophat newrophat Gölcükte bir şubede buldum. Satın alırken ertesi gün fiyatın eski haline döneceği söylendi. Kampanyanın son günü almışım şansıma.

Bu arada benim TV de kuruldu. Çok anlamam bu işlerden, şahsen 65" bir 4K için aslında 7bin tl gözden çıkarmıştım.

Tabi ki daha iyileri vardır ancak 2 kat para verince beklenti de ona göre yükseldiği için sonuçta 7-8 bin verip memnun kalmama gibi bir durum ortaya çıkabiliyor.

En takıldığım nokta TV nin arka tasarımı oldu. Girişler çok saçma yerlerde konumlandırılmış.
HDMI girişleri keşke yanda rahat takıp çıkartılabilecek yerlerde olsaydı USB girişleri de aynı.
HDMI dik şekilde takılması gerekiyor duvarda olduğu için arka kısımları ezildi biraz.
Sürekli tak-çıkar yapmayacağız gerçi ama gene de bana tasarım hatası gibi geldi. Duvara asacakları düşünmemişler hiç.

İlk etapta aklıma gelenler bunlar merak ettiğiniz bir şey varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Duvara ne kadar ücrete astırdınız tv'yi? Bana gelen elemanlar yanımızda askı aparatı yok, plastik ve kurulum 65 TL dediler. He bir de garantiye bana 2 yıl dediler, size 3 yıl. Garip.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036

hocam çok iyi denk gelmiş güzel günlerde kullanın o fiyatlara 50-55" TV'ler zor bulunuyor artık. hdmi olayı kötüymüş ama dirsek şeklinde (90 derece) aparatlar var 3-5 liraya hallolur. kalınlık meselesine gelincede benim için hiç sorun değil şahsen, sizde dert etmeyin, panel işlemci iç ünite nefes alıyor olarak düşünün. tekrar hayırlı olsun.

sizin vasıtanızla tekrar söyleyeyim, tv aynı fiyata hangi mağazada denk gelirse haber verirseniz çok sevinirim, Bartın'da yaşıyorum ama buraya kargo ile her şehirden getirtebilirim, gören duyan haber verirse şimdiden teşekkürler.

W Çevrimdışı

W.Amadeus

Yeni Üye
29 Ağu 2018
4
37
Duvara ne kadar ücrete astırdınız tv'yi? Bana gelen elemanlar yanımızda askı aparatı yok, plastik ve kurulum 65 TL dediler. He bir de garantiye bana 2 yıl dediler, size 3 yıl. Garip.

Benim kendi aski aparatim vardi, herhangi bir ucret talep edilmedi.
Size verilen fiyat muhtemelen aski aparati fiyatidir, montaj ucretsiz cunku.

Garantiyi bana da basta 2 yil dediler. “Yanlislik olmali, 3 yil olmasi gerekiyordu” deyince sistemden baktilar “evet haklisiniz 3 yil garantili” dediler. Siz de vestel musteri hizmetlerini arayip sistemden kontrol ettirin sizinki de 3 yildir bence. :)

hocam çok iyi denk gelmiş güzel günlerde kullanın o fiyatlara 50-55" TV'ler zor bulunuyor artık. hdmi olayı kötüymüş ama dirsek şeklinde (90 derece) aparatlar var 3-5 liraya hallolur. kalınlık meselesine gelincede benim için hiç sorun değil şahsen, sizde dert etmeyin, panel işlemci iç ünite nefes alıyor olarak düşünün. tekrar hayırlı olsun.

sizin vasıtanızla tekrar söyleyeyim, tv aynı fiyata hangi mağazada denk gelirse haber verirseniz çok sevinirim, Bartın'da yaşıyorum ama buraya kargo ile her şehirden getirtebilirim, gören duyan haber verirse şimdiden teşekkürler.

Cok tesekkur ederim, siz de umarim bulursunuz kisa zamanda.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Uygulama Türkiye genelinde standarttır azizim, Askı aparatınız var ise montaj ücretsizdir. Garanti ise kayıtsız şartsız 3 yıldır, Onlar iki yıl dese de sistemden baksak 3 yıl olduğunu görürürz. İsterseniz kontrol ederiz.

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Uygulama Türkiye genelinde standarttır azizim, Askı aparatınız var ise montaj ücretsizdir. Garanti ise kayıtsız şartsız 3 yıldır, Onlar iki yıl dese de sistemden baksak 3 yıl olduğunu görürürz. İsterseniz kontrol ederiz.

Hocam dediğiniz gibi askı aparatı yanımda olsaydı ücretsizmiş. Sonraki güne askı aparatı takın dersem, askı bana ait olsada olmasa da 65 TL'ymiş ücreti.

Bu arada pes 2018 testi yaptım, önce vestel 55ca9550 ile oynadım ardından 65" jvc ile ve arasında evet fark var, vestel çok akıcı jvc ise bazen göz yoruyor ama çokta rahatsız etmiyor. Özetle ben tv'den memnun kaldım ve bu rakama aldığım için mutluyum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam dediğiniz gibi askı aparatı yanımda olsaydı ücretsizmiş. Sonraki güne askı aparatı takın dersem, askı bana ait olsada olmasa da 65 TL'ymiş ücreti.

Bu arada pes 2018 testi yaptım, önce vestel 55ca9550 ile oynadım ardından 65" jvc ile ve arasında evet fark var, vestel çok akıcı jvc ise bazen göz yoruyor ama çokta rahatsız etmiyor. Özetle ben tv'den memnun kaldım ve bu rakama aldığım için mutluyum.
Ben yine servise sitem ederim aslında buradan ama neyse azizim siz güzel günlerde kullanınız televizyonunuzu :ok

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Ben yine servise sitem ederim aslında buradan ama neyse azizim siz güzel günlerde kullanınız televizyonunuzu :ok

Zaten duvara astırma niyetim yoktu hocam ama tv'nin çok sallandığını görünce bir sorayım demiştim ve o cevabı vermiştiler.

Sağolun hocam teşekkürler :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt