JVC 65'' 165 ekran 4K UHD 65VU83T 8 Haziranda Bimde 4245tl

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Aslında bu tarz satışlarda özellikle mağazada görevli önünde kutuyu açıp panel kontrolü yaptırmanızı istediğimi çok yazmıştım azizim sizde eski üyelerdensiniz bilirsiniz aslında bunu, neden açmadınız ki :alala

Vestelde olay farklı olabilir ama kutuyu açtığınızda kurulum yapmayan garanti başlatmayan TV üreticileri var ülkemizde.

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
#140 numaralı 12 haziran tarihli mesajımda 2990 TL gibi bir indirime gidilecek olan fiyatın F/P oranı olduğunu belirtmiştim, kur artışı vs. derken aşağıdaki fiyata gelmesi normal diyebilirim , yani iyi tahmin yapmışım, üzerindeki 1000 TL fark boşunaydı, o fiyata alınmazdı zaten.

Not: Resim başka bir forumdan alınmıştır.

7863783d13763505215a5eda6859b0cc.jpg

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Aman azizim sen yine de süreyi çok uzun tutma :ok

Sabah BİM sakarya'dan 850'li bir numaradan aradılar, attığım maile istinaden durumu vestele ilettiklerini konu ile vestelin ilgileneceğini söyledi. Az önce de Vestel'den gelen servis elemanı servis fişine durumu açıklayan birşeyler yazıp imzamı aldı ve bu kağıtla ile tv'yle bim'e gidip değişim yapmamı söyledi. Haliyle bim'lerde bu tv'lerden bildiğim kadarıyla kalmadı, ücret iadesi de istemiyorum neticede bu rakama 65" tv almam zor (3245 TL). Ne yapayım hocam?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

BİM'den aradılar. Vestel ile irtibata geçmek istemişler ama bir türlü dönüş sağlamamış vestel. Benim de mağdur olmamam için değişim yada ücret iadesi teklifi sundular ve bende haliyle değişim talep ettim. Bir kaç güne en yakın bim'e ürün gelip kırık tv'yi götürüp yenisini alacam. Yeni TV'yi bimde kontrol amaçlı açayımmı dedim, hayır açmayın servis evinizde kutuyu açsın dediler.

Son düzenleme:
bektafig Çevrimdışı

bektafig

Aktif Üye
25 May 2018
78
35
Ben arkadaşa aldırdım,

Abi bu g*te başa sığmaz, tv deyince ufak tefek bişey sandıydım, faturasını kestirdim, dükkanda bırakıyorum, pazartesi alır kargoya veririm, dedi. :)

Şimdilik bu var elimde :)

Sakarya --> Ordu yolculuğu bitsin güzel bir inceleme yaparız inşallah.

Merak ettiklerinizi yazabilirsiniz şimdiden.

Bu arada eklemeden geçemeyeceğim, desteği ve yardımları için Benerivo Benerivo Hocama çok teşekkürler, fiyat tüyosu ondan gelmese 1 hafta önce 4245 e alıyordum az daha. Paylaşmak bunun için önemli ve güzel. Teşekkürler.

Üstat Sürat Kargo ile baya indirimli geliyor. farklı bir forumda bir kişi 5 TL 'ye kargo indirim kodu satıyor ( kargo indirim kodu satıcısı ile alakam yoktur) yalnızca kargonuzun indirimli gelmesi için yardımcı olmak istedim.

dilersen numarasını vereyim whatsapp dan görüş. arkadasın sürat kargoya bıraksın

ben istanbul - ankara 50" tv için 27 tl kargo ödedim.

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Yeni 65" tv'yi aldım bim'den. Bununda alt sağ kısmında ezik/darbe var ama inşallah bu kez sağlam çıkar.

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
39
Hocam size temin ettilerse demekki bimlerde bu ürün mevcut.. Sağda solda gören olursa haber ederse çok sevinirim. Sizede hayırlı olsun hocam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt