JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
Ekranda Çizgi hatası olan JVC televizyonumu aldığımdan başka BİM mağazasına götürdüm. Önce benim tarafımdan garantiye gönderilip değiştirilip yeni geleni iade edebileceğimi söylediler. Öyle saçmalık olmaz dedim. Bölge sorumlusu, yetkili servis ve araya birilerini sokarak 1-1.5 saat sonunda ürünü iade ettim. Amacımın ürünü iade etmek olmadığını üründen memnun olduğumu söyleyerek ellerinde bulunan diğer ürünü aldım. Ancak o ürün biri tarafından görüntüsü iyi değil diyerek iade edilmiş. En ufak bir sıkıntı da ürünü direk iade alacağının garantisini verdiler o yüzden aldım. Eve geldiğimde inceledim fiziksel bir sıkıntı göremedim. Pixel testinde de bir sıkıntı göremedim. İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. Hiç açılmamış mı alsaydım acaba.Yarın servis gelip kuracak. İnşallah bir sıkıntısı yoktur 4. televizyonumda tamam şimdi oldu diyebilirim :/

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Evet iPhone x deki gibi birşey olabilir. Fiyatı itibari ile talep oluşturan şubelerde satış vardır .

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Geçenlerde İzmir’den bir arkadaş da 60”’ini paylaşmıştı sanırım o da buralarda yoktu.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
Arkadaslar merhaba,
tkgs guncelleme yaptim ama kanallarin yerini nasil değiştireceğimi bulamadim. Yardimci olabilir misiniz lutfen..

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Arkadaslar merhaba,
tkgs guncelleme yaptim ama kanallarin yerini nasil değiştireceğimi bulamadim. Yardimci olabilir misiniz lutfen..
Ok tusuna bas. Sonra yeşil tuş ( gelişmiş) sıralamak ıstedıgınız kanal uzerınde sarı tuş etiketle/etiketleme. Sora taşınacak kanal numarası yazıp ok deyin.

E Çevrimdışı

Escepto

Yeni Üye
29 May 2018
5
33
Adem Helvacı Ado hocam tavsiyelerinle bu ürünü satın aldım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Ben üründen çok memnunum görüntü kalitesi tv'nin hızı ve renk ayarları tam istediğim gibi.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Arkadaslar merhaba,
TKGS yi kapattığınızda direk kanalın üzerine gelip uzun süre basarsanız kanal taşıma çıkacaktır :ok, işleminiz bitince tekrar açarsınız

Geri
Üst Alt