JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
merhabalar,bu tv için son yazılım versiyonu nedir acaba? son zamanlarda tv bi tuhaf olmaya başladı.netflix çalışmıyor,bazen tv yi açtığımda ışık yanıp sönüyor ma açılmıyor. tekrarda fişi çıkarıp takınca açılıyor. tahminim vestel de artık destek vermiyor.gene de son bi versiyon varsa denemek isterim. sağlıklı günler herkese...

buradan tv arkasındaki ürün etiketi fotosunu paylaşarak destek alabilirsiniz.. bahsettiğiniz sorunların hepsi zaman zaman bende de oluyor. arada bir fabrika ayarlarına dönüp tekrar yazılım yükleyerek uzun bir süre idare ediyor. Belli bir süre sonra tekrar sapıtıyor. indirdiğiniz yazılımı bir usb içerisinde tutun kalsın, sapıttıkça basarsınız yeni yazılımı:krotey

Arkadaşlar merhaba bu Tv den uzun süredir sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Çocuk Tv nin kumandasını kırdı İnternet üstünden uygun 2 kere kumanda getirtim aynı model seri ama kumandalar çalışmadı acaba bir işlem mi yapmam gerekiyor tv yi yeniden başlattım kumandanın pillerini söktüm taktım olmadı. Eski kumanda ortadan ikiye kırıldığından herhangi bir işlem yapılmıyor. :( sizde değerli dostlardan yardım istesem olurmu sevgili arkadaşlar.

benim tv değişti, eski kumandayı almamıştı servis her ikisi de çalışıyordu.. sanırım bir uyumsuzluk var sizin aldıklarınızda. servisten orijinal almaya çalışın, benim yedek sağlam duruyor olsaydı gönderirdim fakat oda benim gazabıma uğradı?

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Maxim

Yeni Üye
8 May 2018
38
33
Bu tv için vestelden orjinal kumandasını almıştım.
Şuan oda bozuldu bozulacak , tekrar fiyat alıp kumanda almayı düşünüyorum.
Bu tv ye uyumlu daha iyi bir kumanda var mı yan sanayi kumanda bulmak mümkün mü.
İyi günler.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Merhaba,

TV'den Netflix açamıyorum, factory reset attım yine olmuyor, uygulama marketten tıklıyorum yine açmıyor. Tavsiyesi olan var mı acaba?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Merhaba,
Full yazılım konusunda destek olabilir misiniz lütfen..

IMG_20220728_231836.jpg
IMG_20220728_230436_N.jpg

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Arkadaşlar merhaba,

Sanırım kumanda tuşuna uzun basarak birkaç tuş ataması yaptım. Bunu nasıl sıfırlayabilirim?

M Çevrimdışı

Maxim

Yeni Üye
8 May 2018
38
33
Bu TV icin yan sanayi kumanda kullanan var mi.?
Vestel servisi 220 TL gibi absurt bir fiyat cekti.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri