JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
şu, sök > tak > kullan olayı board içinde geçerli olsa keşke ? ? ?
Tak kullan bende bu sekilde.istedigim an kart degistiriyorum :)

16054374722451371104664.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
mb130 standart ses ayarlarinda sadece kulaklik ve ses cikisi menüde mevcut ,hoparlör secenegi yok,dolby atmos modlama ile eklenmiyor ,denemedim ama modlama ile de ses cikisi eklenmez diye tahmin ediyorum,kisa sürede deneyip sonuc olumluysa burada paylasirim.
Bence olmaz,yazılımda destek olmadan olmaz maalesef.

ugurcoskun Çevrimdışı

ugurcoskun 

Yeni Üye
16 Tem 2018
21
34
JVC 50VU73T televizyonumun paneli kırıldı. Kırık ekran dışında herşeyi kusursuz çalışıyor. Malum panel fiyatları çok yüksek olduğundan yeni tv alıcam. Yedek parça niyetine kullanmak isteyen olursa fiyatta anlaşırız

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
JVC 50VU73T televizyonumun paneli kırıldı. Kırık ekran dışında herşeyi kusursuz çalışıyor. Malum panel fiyatları çok yüksek olduğundan yeni tv alıcam. Yedek parça niyetine kullanmak isteyen olursa fiyatta anlaşırız
Üyeliğini telefon onaylı duruma getirip ,aşağıdaki konuda belirtebilirsin :ok

D Çevrimdışı

Duman

Aktif Üye
10 Haz 2018
91
42

Bendeki ürün üst köşelerden tozlandı başka toz sorunu yaşayan var mı.

I Çevrimdışı

iceberg

Yeni Üye
6 Haz 2021
7
37
Merhaba, tv ile ilgili bir kaç şey sormak istiyorum.

1) Bluetooth adaptör alsam (1) kulaklıkla ses alabilir miyim? Veya bunun için başka bir seçenek var mı? Taotronics (2) diye bir alet var o önerilmişti ama 180 lira fiyatı var, kullanan var mı?

2) Televizyon son 3 gündür yavaşladı, açılışı, netflix'e girişi. Arada tuş basmayınca priz çekmişliğimiz oldu ama böylesi ilk defa oluyor. En son yazılımsaldır dedim buraya geldim, yazılanları okuyorum son 2 saattir. İlk kurulum yaptırsam mı diye bir düşündüm ama kanallarda problem yok, sadece geçişler yavaşladı ve artık ses geliyor, görüntü 5 sn sonra geliyor. Bu niye olur hani sık kullanılan tabiriyle 'durduğu yerde'? Yeri değişmedi, en iyi prizle destekledim ne istersin :) Velhasıl bu süreçte bazen giriyorum netflix'e youtube'a, ilk günkü gibi takılmadan açılıyor. Sonra bir kapat aç yapıyorum kıvranıyor resmen. Hani pc'de çerezler falan olur ya ön bellek gibi öyle bir şey var da silmek mi gerek bilmiyorum. (3)

sf.jpg

S Çevrimdışı

StainZell

Yeni Üye
26 May 2018
24
1) Bluetooth adaptör alsam (1) kulaklıkla ses alabilir miyim? Veya bunun için başka bir seçenek var mı? Taotronics (2) diye bir alet var o önerilmişti ama 180 lira fiyatı var, kullanan var mı?
-TV'de bluetooth var çalışıyor ancak bluetooth ile kullanırken aynı zamanda televizyonun hoparlöründen de ses geliyor
-(Televizyonun sesini 0'a alıp bluetooth cihazınızdan sesi ayarladığınızda sorun çözülüyor)
-(belki bir yazılım güncellemesi ile sorun çözülmüş olabilir kutudan çıkan yazılım ile kullanıyorum ben)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben şuan JVC televizyonumda asagidaki sürümü kullanıyorum gayet stabil
ben de yukaıdaki arkadaşla benzer sorunları yaşıyorum eğer en yakın zamanda kanal listemi tekrar düzenleyecek zamanım olursa (kablo tv+uydu kullanıyorum) yazılımı deneyeceğim

I Çevrimdışı

iceberg

Yeni Üye
6 Haz 2021
7
37
-TV'de bluetooth var çalışıyor ancak bluetooth ile kullanırken aynı zamanda televizyonun hoparlöründen de ses geliyor
-(Televizyonun sesini 0'a alıp bluetooth cihazınızdan sesi ayarladığınızda sorun çözülüyor)
-(belki bir yazılım güncellemesi ile sorun çözülmüş olabilir kutudan çıkan yazılım ile kullanıyorum ben)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben de yukaıdaki arkadaşla benzer sorunları yaşıyorum eğer en yakın zamanda kanal listemi tekrar düzenleyecek zamanım olursa (kablo tv+uydu kullanıyorum) yazılımı deneyeceğim
- Tv'de bluetooth aleti alırsak mı çalışıyor tam anlamadım, normalde yok değil mi? Tv'de aradım bulamadım çünkü.
- Tv çok fazla kendi kendine kapanıp açılmaya, kasmaya başladı. Kanal geçerken bile kapanıyor artık. Daha önce prizi çıkarıyordum, düzeliyordu artık o da her zaman olmuyor. Ha bazen oluyor kanal geçişleri iyi seviniyorum ama stabil değil. Netflix'de görseller bile olmuyor bazen :)
- C cemel in dediği yazılımı indirdim fat32'de attım flasha. v3 olduğu ve mb130 anakart olduğunu da gördüm, yani inşallah sıkıntı çıkmayacak. Yukarıda gönderdiğim fotoğraf ışığında önerdiğiniz V3.62.44.0 yazılımı yükleyeceğim. Farklı yazılımlar gördüm forumda ama umarım bu bana çare olacak. ☺️

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
- Tv'de bluetooth aleti alırsak mı çalışıyor tam anlamadım, normalde yok değil mi? Tv'de aradım bulamadım çünkü.
- Tv çok fazla kendi kendine kapanıp açılmaya, kasmaya başladı. Kanal geçerken bile kapanıyor artık. Daha önce prizi çıkarıyordum, düzeliyordu artık o da her zaman olmuyor. Ha bazen oluyor kanal geçişleri iyi seviniyorum ama stabil değil. Netflix'de görseller bile olmuyor bazen :)
- C cemel in dediği yazılımı indirdim fat32'de attım flasha. v3 olduğu ve mb130 anakart olduğunu da gördüm, yani inşallah sıkıntı çıkmayacak. Yukarıda gönderdiğim fotoğraf ışığında önerdiğiniz V3.62.44.0 yazılımı yükleyeceğim. Farklı yazılımlar gördüm forumda ama umarım bu bana çare olacak. ☺️
3.62.50.0 en gunceli 3.62.35.0 en stabili

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt