JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tv nin beslemesi bozulmuş Tunçmatik akim koruyucu vardı ama o da bozulmus, anlamadım, ama şimdi ne olur ne olmaz yine de En kalitelisinden vestelden 175 tl lik 2100 joule lik koruyucu priz taktim , şöyle söyleyeyim kullanmadığınız elektronik aletleri elektrikte takılı bırakmayın fişini komple çekin tavsiyemdir birilerine faydası olur diye buraya yazdım İşin garip tarafı yüksek voltaj geldi desek prizde de patlama olurdu diye düşünüyorum ama prizde hiçbir şey yok hiçbir kararma da yok anlamadım ama elektriksel bir sorun olduğu kesin Neyse ki Vestel'in Garanti prosedürü gerçekten birçok firmaya on basar sorgusuz sualsiz değiştirdiler sağolsunlar kartın üzerinde patlama gibi bir olay yoktu
Geçmiş olsun garantisi olmasının avantajı ☺️
Umarım bir daha yaşamaz siniz böyle sorun

C Çevrimdışı

civisitivi

Yeni Üye
14 Kas 2020
6
37
selamlar herkese. jvc lt-50vu73t model televizyona optik çıkışı kullanarak lg soundbar bağladım ancak sesi tv kumandasından kontrol edemiyorum. internette yazılan her şeyi denemiş olabilirim :) tv yazılım sürümü v.3.62.4.0. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
selamlar herkese. jvc lt-50vu73t model televizyona optik çıkışı kullanarak lg soundbar bağladım ancak sesi tv kumandasından kontrol edemiyorum. internette yazılan her şeyi denemiş olabilirim :) tv yazılım sürümü v.3.62.4.0. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
tv den, menü > sistem > Ayarlar > Daha Fazla... > Hoparlörler : TV olan ayarı Amplifikatör olarak değiştirdiniz mi?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Optik çıkışta ses kontrol ediliyormuydu :alala
hosbulduk hosbulduk ,sen denedinmi acaba :alala
hayir denemedim..benim soundbar denemem daha farkli :)

1605397700004429808343.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Vestelin ses sistemini begenmiyorum, o yüzden sony 49x8005c nin ses sistemini anakartlari kiyaslarken orjinal sistemin yerine deneme icin takmistim.Orjinal ses sistemlerinden daha iyi ,mb130s de cok daha iyi ses verdi..mb230 da ayni ses siddetine ulasmak icin daha fazla acmak gerekti sesi..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Vestelin ses sistemini begenmiyorum, o yüzden sony 49x8005c nin ses sistemini anakartlari kiyaslarken orjinal sistemin yerine deneme icin takmistim.Orjinal ses sistemlerinden daha iyi ,mb130s de cok daha iyi ses verdi..mb230 da ayni ses siddetine ulasmak icin daha fazla acmak gerekti sesi..
Hımm,demekki hoparlörler iyi sonyde :ok

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
şu, sök > tak > kullan olayı board içinde geçerli olsa keşke ? ? ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri