JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

B Çevrimdışı

bannedbann

Yeni Üye
24 May 2018
39
29
Adem Helvacı Ado hocam. 1 haftadır YouTube ve Netflix sorunsuzdu. Şimdi açtığımda videoları açmıyor. Uyguşamaya giriyor ama açmıyor. Netflix de %70 de takılıyo. Youtube de ise siyah ekran veriyor. Çözümü var mı

F Çevrimdışı

fr5kan

Yeni Üye
3 Haz 2018
4
124
S a ado hocam ben tv den memnunum bugün tv alt paneli dokununca içe çöktüğünü farkettim normalmi servis kaydı açtırmalımıyım ilerde sorun olurmu.?

E Çevrimdışı

eflanili

Yeni Üye
29 May 2018
8
45
Full yazılım cihaz kutudan çıktığında üstünde olan yazılımsa bende isterim.7.0 Yükledikten sonra menü grafikleri değişti ama cihaz belirgin yavaşladı.4.0 yükledim grafikler kutudan çıktığı ilk haline dönmedi yavaşlık devam ediyor.Kutudan çıktığı haldeki üstündeki yazılım en güzeliydi bence.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Full yazılım cihaz kutudan çıktığında üstünde olan yazılımsa bende isterim.7.0 Yükledikten sonra menü grafikleri değişti ama cihaz belirgin yavaşladı.4.0 yükledim grafikler kutudan çıktığı ilk haline dönmedi yavaşlık devam ediyor.Kutudan çıktığı haldeki üstündeki yazılım en güzeliydi bence.
Yavaşladıgı dedıgınız kanal geçişlerinde ses önce görüntü sonra gelmesi mi? Öyleyse normal gibi bence. Linux tabanlı uydu alıcısı kullanıyodum ve bu geçişlerden cok daha yavaştı

S Çevrimdışı

Serkanux

Yeni Üye
3 Haz 2018
10
43
Arkadaşlar merhaba.televizyondan çok memnun olduğumu belirtmek için üye oldum.olumsuz yorumlara aldanmayın.televizyonun bütün özelliklerini kullandım.sıkıntı yok.renk soluk diyenlere ise renk ayarlarını yapmalarını öneriyorum.smart uygulamaların çoğuna baktım.çok güzel uygulamalar var.forum admini adem beye teşekkürü borç bilirim.bir sorum olacak.bizim binada çift çanak var.önceki tv de hotbird kanalları izliyordum.servise hotbird kanallarını kurdurmayı unuttum.hangi menüden yapabliyorum bu ayarı bilen var mı.

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Ve bazı arkadaşların merakla beklediği 65” JVC 8 Haziran’da Bim’de. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Adem Helvacı Ado
05095e50-863a-46ad-ad56-a46981f375e5.jpeg

H Çevrimdışı

Haruncagman

Yeni Üye
26 May 2018
19
42
65;inç her şehire gekecekmi acaba. Bim resmi internet sitesinde ve diğer hiçbir yerde bu ilan yok. Resmi çeken arkadaş şube camindanmi çekti acaba. Birde hangi il.

Geri
Üst Alt