JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Selamlar Kardeşim;

Mesajını okuduktan sonra 5 dakika kadar düşündüm sessizce,

Önce ''MU7000'' dedim
Sonra ''yok yok JVC çünkü bdı bıdı'' dedim

Sonra ''iyi ama MU nun şu özelliği daha ağır basar'' dedim
Sonra da ''Tamam da JVC nin şu özelliği de gözardı edilemez'' dedim

Her ne şekilde olursa olsun ben teknik olarak birisini bir konuda bir tık diğerinden üstün bulup, Diğerini bir tık diğerinden üstün buldum bu nedenle şu koşullarda ikisi için de ''Bu üstün'' demiyorum.

Geriye ekonomi ve güvence kalır

Ekonomik olarak hangisi daha iyi
Güvence olarak hangisi daha avantajlı

diye baktığımda ise JVC açık ara önce geçiyor.

Bu tamamen kişisel yaklaşımdır bunu uzman görüşü olarak kabul etmeyin lütfen :ok

Aslında JVC den yana pek sıkıntım yok ve size mesajı yazmadan önce JVC daha ğır basıyordu.
Aklımı kurcalayan iki şey vardı:
1. Samsung un yazılımını biliyorum gayet iyi
2. 43 inç bizim odaya daha mı iyi oturur du.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Aslında JVC den yana pek sıkıntım yok ve size mesajı yazmadan önce JVC daha ğır basıyordu.
Aklımı kurcalayan iki şey vardı:
1. Samsung un yazılımını biliyorum gayet iyi
2. 43 inç bizim odaya daha mı iyi oturur du.

Ben şu an 2.90 metreden yan açıdan PHILIPS PUS6262 izliyorum ve bana Ufak geliyor, Ya evimin salonunda gözüm hep 46'' ürüne alıştığından, ya da zaten bu TV yi sevemedim ondan dolayı sanırım :kiskis

SAMSUNG yılların markası ve stabilitesine lafım yok, Kurumsal anlamda verdiği güven de tartışılmaz zaten. Ancak bu iki ürünü kıyasladığımda her ikisini de incelemiş birisi olarak teknik baskınlık göremediğim için güvenlik kısmına yöneldim zira markası ne olursa olsun benim bu üretimlere güvenim yok :ok

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Ben şu an 2.90 metreden yan açıdan PHILIPS PUS6262 izliyorum ve bana Ufak geliyor, Ya evimin salonunda gözüm hep 46'' ürüne alıştığından, ya da zaten bu TV yi sevemedim ondan dolayı sanırım :kiskis

SAMSUNG yılların markası ve stabilitesine lafım yok, Kurumsal anlamda verdiği güven de tartışılmaz zaten. Ancak bu iki ürünü kıyasladığımda her ikisini de incelemiş birisi olarak teknik baskınlık göremediğim için güvenlik kısmına yöneldim zira markası ne olursa olsun benim bu üretimlere güvenim yok :ok

Yani 3 yıl Vestel garantisinden bahsediyorsun Adem Helvacı Ado hocam

Waggish Çevrimdışı

Waggish

Yeni Üye
18 Eki 2017
34
Adem abi bu TVye nasıl bir askı aparatı tavsiye edersiniz.. alacağımız her aparat bu tvye uyarmı ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem abi bu TVye nasıl bir askı aparatı tavsiye edersiniz.. alacağımız her aparat bu tvye uyarmı ?

Değeri kardeşim ben 65TL lik toptancı çıkış fiyatı olan ÜMİT123 diye bir aparat kullanıyorum çift kollu, gayet de güzel kullanışlı sağlam ve ekonomik :ok

İnternette varmıdır inan ki bilmiyorum :kiskis

Eskiden orijinal olsun marka olsun diye sonorus ve voegels kullanırdım, yazıkmış verdiğimiz paralara :ok

Son düzenleme:
grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Adem Helvacı Ado,
memc ne ben 3 tv eskittim onlarda vardı sanki ama işe yarar mı şüpheli... arçelik kullanıyoor heralde...

A Çevrimdışı

Ambrosio

Yeni Üye
21 May 2018
5
31
Ado hocam bu paneli kullanan başka bir tv varsa model numarasi verebilirmisiniz, birde 25inden once temin etme şansımız varmıdır:-)

A Çevrimdışı

arrow

Yeni Üye
18 May 2018
21
32
Bende ailemle almayı düşünüyordum 43mu7000 ile bunun arasında kaldım sonra ado hocanın yazılarını okudum bunda karar kıldık gittim bunu sordum 25 inden önce satışa çıkmayacakmış genel merkez yasaklamış biz ona göre broşür bastık önce satılırsa bu tarihte ne satıcaz diyolar haklı olarak çoğu mağazaya daha ürün gelmemiş zaten

Son düzenleme:
syntactic_sugar Çevrimdışı

syntactic_sugar

Yeni Üye
21 May 2018
2
42
Adem Helvacı Ado, hocam ben odamdaki ps4e bağlamak için almayı düşünüyorum. TV olarak kullanmayacağım smartı falan da önemli değil benim için zaten xiaomi mi box var elimde. Benim için tavsiye eder misin bu tvyi?

B Çevrimdışı

badnot

Yeni Üye
21 May 2018
27
29
Bende bu tv'yi almayı düşünüyorum kaygılarım vardı ama bu konuyu görünce azaldı , bu fiyat civarında pek seçeneğimiz yok sanırsam, 15 yılda bir tv alıyoruz umarım sıkıntı çıkmaz, cuma gününe kadar fikrim değişmezse alacağım, görüntü kalitesi videoda ki gibiyse iyi.
Ayrıca tvnin speakerları nasıldır acaba ?

N Çevrimdışı

north028

Yeni Üye
22 May 2018
2
42
bende şuan arçelik A43 L 8740 5b 1999 tl kampanyalı fiyatı bu ürünü alma arifesindeydim.bu ürünle kıyaslayabilecek ve değerlendirebilecek kimse varmı

H Çevrimdışı

hakan06

Yeni Üye
18 May 2018
33
40
merhaba arkadaşlar tv nin acaba smart bölümü ip tv destekliyor mu deneyen yada dikkatini çeken oldu mu uygulamalar bölümünde bunu destekleyen programlar indirilebiliyor mu?

Geri
Üst Alt