JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
YouTube uygulama olarak izin vermiyor sanırım ? İnternet tarayıcısında sorun yok ama galiba ?
YouTube da arama kısmında normal tarayıcıdaki gibi boşluk olmadıgı için sadece harflerle arama yapılıyo. Ama klavyeyle güzel uyum sağlıyo. Tarayıcıda da hiç bir sıkıntı yok

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Abi mesaj 10 temmuzunmuş kusura bakma lütfen, nedir son durum?
Estafurullah hocam ne kusuru ? Tozdur dediler alıp götürsek silip geri getireceğiz dediler köşelerde led olmadığı için biraz daha koyu olur dediler beni de rahatsız etmiyor açıkçası izlerken tamam dedim kurdum kullanıyorum sadece zaman zaman ( 2 kere oldu ) soundbar BT’tan düşüyor ama bağlıyorum tekrar. Yazılımı da güncelledim görüntü kalitesi çok iyi tek eksiğim klavye onu da catres catres üstadla konuşuyorum ve halledeceğim. Teşekkür ederim ilgin için

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
YouTube da arama kısmında normal tarayıcıdaki gibi boşluk olmadıgı için sadece harflerle arama yapılıyo. Ama klavyeyle güzel uyum sağlıyo. Tarayıcıda da hiç bir sıkıntı yok

Seninki mouse ayrı set sanırım ben smart tv klavyesi istiyorum touch pad’i üstünde olsun iki cihaz olmasın el altında diye

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado hocam iyi akşamlar. Ben senin incelemen vasıtasıyla jvc tv yi almistim. Kurulumu yaptırıp kaldirmistim. Bugün tv yi tekrar kurdum çanak anten islerini hallettim. Çok güzel görüntü var ben beğendim. Renk dengesini ama yorumlar da yazilim güncellemesi gelmiş sence yapmalimiyim yoksa bu şekilde kullanmalimiyim. Şimdiden teşekkür ederim.
Bana göre bir süre bu hali ile kullan ki güncelleme yaptığında aradaki farkı daha iyi anlayabilsin :ok

İ Çevrimdışı

İSMAİL BALA

Yeni Üye
26 Haz 2018
23
42
bu tv nin menü1505 gibi kolay ulaşım kod listesine nerden ulaşabiliriz. ben tv de hiç piksel taraması yapmadım nasıl yapılır.

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Aynen klavye mouse set. Dedıgınız urunu cok arastırdım fakat boyut ufak geldi ve harfler fln ufak oldugu için bende bunu aldım
Bende acaba ben mi yanlış bakıyorum dedim :haha1:haha1
Önemli olan kullanım, o kolayına geldiyse en iyisi o dur. Ben küçük bir şey olsun istiyorum zaten.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
bu tv nin menü1505 gibi kolay ulaşım kod listesine nerden ulaşabiliriz. ben tv de hiç piksel taraması yapmadım nasıl yapılır.
Menü tuşuna basın, sonra 4725 tuşlayın, çıkan menüde Diagnostic sekmesine seçin. İkinci sırada Video Pattern Test yazan yere basın ve kumandadan sağ tuşa basarak renkleri değiştirip pikselleri dikkatlice kontrol edin.

İ Çevrimdışı

İSMAİL BALA

Yeni Üye
26 Haz 2018
23
42
Menü tuşuna basın, sonra 4725 tuşlayın, çıkan menüde Diagnostic sekmesine seçin. İkinci sırada Video Pattern Test yazan yere basın ve kumandadan sağ tuşa basarak renkleri değiştirip pikselleri dikkatlice kontrol edin.
çok teşekkür ederim. kızmaz isen bir sorum daha olucak . ben genelde ps4 oynuyorum ve 4k izliyorum görüntü ayarlarını daha iyi nasıl yaparız tavsiyen varmıdır.
örnek kontrast şu olabilir renk şu gibi

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
çok teşekkür ederim. kızmaz isen bir sorum daha olucak . ben genelde ps4 oynuyorum ve 4k izliyorum görüntü ayarlarını daha iyi nasıl yaparız tavsiyen varmıdır.
örnek kontrast şu olabilir renk şu gibi
Geçmiş sayfalarda resimli ince ayar tavsiyeleri var. Bu arada "MENU>Sistem>Ayarlar>Kaynaklar>HDMI>gelişmiş yap" yoksa HDR açamazsın konsol ayarlarında.

Geri
Üst Alt