JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T Model Televizyon Hakkında Bilgilendirme

E Çevrimdışı

ertnn

Yeni Üye
30 May 2018
29
43
Selamunaleykum Ado hocam, Jvc tv için vestel k500 kulaklık buldum gayet güzel eşleşti ve çalışıyor lakin internete tamamen araştırmama rağmen Vestel k500 Bluetooth kulaklığın Kullanma kılavuzunu bulamadım Siz Vesteli çok iyi birisiniz acaba bulabilir misiniz bana gönderebilir misiniz Saygılarımla

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Selamunaleykum Ado hocam, Jvc tv için vestel k500 kulaklık buldum gayet güzel eşleşti ve çalışıyor lakin internete tamamen araştırmama rağmen Vestel k500 Bluetooth kulaklığın Kullanma kılavuzunu bulamadım Siz Vesteli çok iyi birisiniz acaba bulabilir misiniz bana gönderebilir misiniz Saygılarımla

Söz konusu VESTEL olunca, Bir şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz :ok

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Ben Microsoft AİO bağladım güzel çalıştı ama youtube da aktif olmadı nedense, bütün klavyeler mi öyle bilemiyorum kardeşim :ok
Bugün Teknosa’da logitech sordum bir tane bizde sadece lg, Samsung bir de bir Marka daha söyledi ona uyumlu klavye var dedi. İlk kez böyle bir açıklama duydum ama çok da vaktim yoktu üstünde durmadım. Soundbarı BT ile kurdum sorunsuz kullanıyorum. Bugün de servis gelip kararmaya bakacak neymiş sorun.

İ Çevrimdışı

İbr01

Yeni Üye
19 May 2018
8
32
Adem Helvacı Ado hocam iyi akşamlar. Ben senin incelemen vasıtasıyla jvc tv yi almistim. Kurulumu yaptırıp kaldirmistim. Bugün tv yi tekrar kurdum çanak anten islerini hallettim. Çok güzel görüntü var ben beğendim. Renk dengesini ama yorumlar da yazilim güncellemesi gelmiş sence yapmalimiyim yoksa bu şekilde kullanmalimiyim. Şimdiden teşekkür ederim.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Merhabalar, tv’ye kablosuz klavye bağlayabilen oldu mu ? Hangisini tavsiye edersiniz ?
Microsotf un wireless 850 modelini kullanıyorum ben. hem klavye hem mouse. oturdugum yerden foruma girerek istediğimi yapabılıyorum :mutlu
youtube de ise yön tuşlarıyla işimi görebılıyorum. arama kısmında da yon tuslarıyla harflere basabılıyorum. baya kullanışlı

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Microsotf un wireless 850 modelini kullanıyorum ben. hem klavye hem mouse. oturdugum yerden foruma girerek istediğimi yapabılıyorum :mutlu
youtube de ise yön tuşlarıyla işimi görebılıyorum. arama kısmında da yon tuslarıyla harflere basabılıyorum. baya kullanışlı

YouTube uygulama olarak izin vermiyor sanırım ? İnternet tarayıcısında sorun yok ama galiba ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bugün Teknosa’da logitech sordum bir tane bizde sadece lg, Samsung bir de bir Marka daha söyledi ona uyumlu klavye var dedi. İlk kez böyle bir açıklama duydum ama çok da vaktim yoktu üstünde durmadım. Soundbarı BT ile kurdum sorunsuz kullanıyorum. Bugün de servis gelip kararmaya bakacak neymiş sorun.
Abi mesaj 10 temmuzunmuş kusura bakma lütfen, nedir son durum?

Geri
Üst Alt