İzmir'de deprem

M Çevrimdışı

metin1975 

Aktif Üye
15 Nis 2019
131
49
Tüm ülkeye geçmiş olusun Allah c.c daha beterinden saklasın .
Deprem Bursa'da da çok şiddetli hissedildi, ölenlere Allah rahmet eylesin yaralılarımıza acil şifalar versin.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Ben ilk defa böyle şiddetli bir deprem yaşadım , sarsıntıdan oturduğum koltuktan havalandım resmen , dışarı çıkmak için kapıya yöneldiğimde bir sağa bir sola savruldum. İnanın o an ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz , sağlıklı düşünmek , kaçmak mümkün olmadı. Ne zaman deprem durdu evden anca o zaman çıkabildim. Allah ım bir daha böyle birşey yaşatmasın kimseye.

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
İnşallah hayırlı haberler gelir Allah yardımcısı olsun İzmirin
Ben ilk defa böyle şiddetli bir deprem yaşadım , sarsıntıdan oturduğum koltuktan havalandım resmen , dışarı çıkmak için kapıya yöneldiğimde bir sağa bir sola savruldum. İnanın o an ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz , sağlıklı düşünmek , kaçmak mümkün olmadı. Ne zaman deprem durdu evden anca o zaman çıkabildim. Allah ım bir daha böyle birşey yaşatmasın kimseye.
Geçmiş olsun arkadaşım. İnşallah kötü bir şey yoktur

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
İnşallah hayırlı haberler gelir Allah yardımcısı olsun İzmirin

Geçmiş olsun arkadaşım. İnşallah kötü bir şey yoktur
Sağol arkadaşım Allah a şükür bizim bölgede bir şey yok , keşke hiç bir yerde olmasaydı. Sorun daha çok altı dolgu olan Bayraklı ve Bornova da oldu. Kandilli depremin şiddetinin 6.9 olduğunu açıkladı , dış kaynaklarda 7.0 olarak geçiyor. Yani Afad ın 6.6 demesi pek inandırıcı değil.

Geri
Üst Alt