İzmir'de deprem

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Geçmiş olsun Cnn 20 Civarı yıkılan ev diyor

deprem.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Çocukları aradım, Küçük oğlum iş yerinden dışarı zor atmış kendisini. Büyük oğlum şu an Zübeyde hanımda toplanma alanındaymış.
Karşıyaka sahil dolu, Seferihisarda küçük bir Tsunami olmuş, Abimin kayınvalidesi Bayraklıda oturuyor onlar iyi ancak çevre sokak ve bazı mahalleler için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil :(

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
çok geçmiş olsun. teyzem aydın didim de oturuyor. cok fena sallandık dedı. kendımızı dışarı nasıl attıgımızı bilemedik diyor.
bayada yıkılan bina varmış. Allah yardımcıları olsun :(

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Egemize geçmiş olsun, sağlıkçılarımıza Allah güç kuvvet versin, yardımcıları olsun. Baya sıkıntılı bir durum. Gerçek durumum tespiti için vakte ihtiyaç var, zira ihbarlar devam ediyordur, şu an iletişim bile henüz sıkıntılı. İzmir 3. büyük kentimiz. Yıkıcı etkinin olduğu yerlerin altı bataklık yani depremde kayalık zemine göre ters etkisi yapıyor.

Deprem urla açıklarında denizde 16 km. derinde, bu nedenle etki olarak, yıkıcı etkisi küçük, hissedilme alanı büyük, yüzeydeki depremlere göre, uzmanların söylediği.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Çocukları aradım, Küçük oğlum iş yerinden dışarı zor atmış kendisini. Büyük oğlum şu an Zübeyde hanımda toplanma alanındaymış.
Karşıyaka sahil dolu, Seferihisarda küçük bir Tsunami olmuş, Abimin kayınvalidesi Bayraklıda oturuyor onlar iyi ancak çevre sokak ve bazı mahalleler için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil :(
Allah yardımcıları olsun hepsinin abi..

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Büyük geçmiş olsun İzmir'imize ve depremi hisseden tüm illerimize. Allah bir daha yaşatmasın ve yardımcınız olsun.
Elimizden gelen ne varsa yardıma hazırız.

Geri
Üst Alt