İstek ve Öneri

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tek başlık altında devam edilebilir. Her foruma girdiğimde ana sayfa iptv ? tamam foruma desteği olanda var bunu takip eden de, ama güncel kanal deyip yeni konu açılıyor sonrasında eskisi ne oluyor ? bence özenli olunursa daha makul olacaktır

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,146
Yaa ben şimdiye kadar mesajlarımı düzenleyebiliyordum , şimdi düzenleyemiyorum ? şimdi ileri bi zamanda ilk mesaj güncellenmek istenilse veya bir ekleme yapılmak istenirse ne yapacağız ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Var hıh.gif yazarsan ilk siradaki örneklemeyi de gif site kabull etmiyor ondan jpeh Sota Sota
Bu mu ki acaba?
hih7-gif.43797

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Sitede özellille yukarıdan inen reklamlar bazen çok rahatsız edici oluyor. Bazen üst banner den seçim yapmayı bile engelliyor. Reklamlar konusunda ihtiyacı anlıyorum ve saygı duyuyorum ama Sevgili yönetici arkadaşlardan ricam bu konuda biraz düzenleme yapmaları.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,610
Merhaba
Sitede özellille yukarıdan inen reklamlar bazen çok rahatsız edici oluyor. Bazen üst banner den seçim yapmayı bile engelliyor. Reklamlar konusunda ihtiyacı anlıyorum ve saygı duyuyorum ama Sevgili yönetici arkadaşlardan ricam bu konuda biraz düzenleme yapmaları.
Reklam konusunda anlayisiniz icin tesekkurler.
Bahsettiğiniz vinyet reklamları kullanmıyoruz (sinir edici olduğu bildiğimiz icin)

ekran goruntusu atabilirmisiniz.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Capture_2019-12-12-22-06-10.png

Aslında direkt mesaj yazmaya çalıştım ama resimdeki yeni dm başlata bile tıklayamıyorum direkt ilgili reklama yönleniyor

Capture_2019-12-12-22-05-24.png

Geri
Üst Alt