İstek ve Öneri

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Ayrı ayrı filmler olduğu için hepsinin altına düşünceler yazılabilir (şimdilik olmayabilir) diye böyle paylaşmıştım.
Diyelim Matrix filmini paylaştım altınada bambaşka filmler.
Nasıl karıştırılmadan tartışılacak.
DH ve diğer forumlarda ayrı ayrı olduğu için öyle yapayım dedim.
Ha orada bir çok kişi film konusu açıyor burada %90 bense eğer. ?
Yönetim ne derse o.?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ayrı ayrı filmler olduğu için hepsinin altına düşünceler yazılabilir (şimdilik olmayabilir) diye böyle paylaşmıştım.
Yönetim ne derse o.?
Tavsiye yapmamın nedeni, konuyu açanın durumu değildi, film tavsiyelerine ihtiyacı olan veya böyle bir konu içerisinde film araştırmak isteyenlerin daha kolay yoldan aradıklarına ulaşmaları içindi... :hmm

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
BİLGİSAYAR PARÇALARI HAKKINDA Forumda Böyle Bir konuya hiç Rastlamadım Arkadaşlar elimizde eski püskü sağda solda duran bilgisayar parçaları varsa burda birbirimize uygun fiyata neden satmıyalım ? neden değerlendirmeyelim aklıma birden böyle bişey geldi ve iyi olur diye düşünüyorum sizlerin fikirleri nelerdir Sota Sota ahmet kardeşim burda konu açtımda kapatıldı buraya yazmam gerektiğini bilmiyordum galiba umut yada sen kapattın konuyu https://tavsiyeforumu.com/konu/bilgisayar-parcalari.6536/#post-133132
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Umut Barış Umut Barış Uyarın İçin Sağol Bu Forum ailesini büyütecez inşallah lider biz olucaz :clap:clap:clap

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
BİLGİSAYAR PARÇALARI HAKKINDA Forumda Böyle Bir konuya hiç Rastlamadım Arkadaşlar elimizde eski püskü sağda solda duran bilgisayar parçaları varsa burda birbirimize uygun fiyata neden satmıyalım ? neden değerlendirmeyelim aklıma birden böyle bişey geldi ve iyi olur diye düşünüyorum sizlerin fikirleri nelerdir Sota Sota ahmet kardeşim burda konu açtımda kapatıldı buraya yazmam gerektiğini bilmiyordum galiba umut yada sen kapattın konuyu https://tavsiyeforumu.com/konu/bilgisayar-parcalari.6536/#post-133132
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Umut Barış Umut Barış Uyarın İçin Sağol Bu Forum ailesini büyütecez inşallah lider biz olucaz :clap:clap:clap

Sen liste halinde alt forumları tasarla, ona göre açar Ahmet abi.
Ya da ben tasarlarım olmadı. :hihi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yönetim ne derse o.?
Abi benim senden bir isteğim var. Kendi yorumlarını da yazıp bilgi paylasirmisin çok takip ediyorim aynı açıklama internette bulunan filmin altında da var.
Konu basligina da duygusal mi aksiyon mu yazarsan güzel olur.
Örnek : yenilmezler(aksiyon bilimkurgu)
Cezalandırıcı (aksiyon)
Zindan adası (gerilim)

S Çevrimdışı

Sunuy

Yeni Üye
13 Ara 2019
11
41
Hocamm herkeze selam olsun benim bir maruzatım var :hoba1

Bu vestel tv lerde yazılımsal olarak (titreme azaltma ) özelligi gelse 2020 yazılımlarında çok iyi olmazmı
bende hem vestel var hem samsung ikiside 50 hz
samsung ta ekran menüsünde titreme azaltma özelligi var sonuna kadar açtıgımızda 60 fps gibi
görüntü oluyor çok güzel
Ama vestelde yok bu özellik yeni yazılımlarla gelemezmi ? yada bir yazılımı varmı ?

dogru yere yazmışımdır umarım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt