İstek ve Öneri

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Hocamm herkeze selam olsun benim bir maruzatım var :hoba1

Bu vestel tv lerde yazılımsal olarak (titreme azaltma ) özelligi gelse 2020 yazılımlarında çok iyi olmazmı
bende hem vestel var hem samsung ikiside 50 hz
samsung ta ekran menüsünde titreme azaltma özelligi var sonuna kadar açtıgımızda 60 fps gibi
görüntü oluyor çok güzel
Ama vestelde yok bu özellik yeni yazılımlarla gelemezmi ? yada bir yazılımı varmı ?

dogru yere yazmışımdır umarım
Maaalesef yanlis yere yazdiginiz :hihi

bu bolum, forum duzeni uzerine istek,taleplerin olusturuldugu alan. :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hocamm herkeze selam olsun benim bir maruzatım var :hoba1

Bu vestel tv lerde yazılımsal olarak (titreme azaltma ) özelligi gelse 2020 yazılımlarında çok iyi olmazmı
bende hem vestel var hem samsung ikiside 50 hz
samsung ta ekran menüsünde titreme azaltma özelligi var sonuna kadar açtıgımızda 60 fps gibi
görüntü oluyor çok güzel
Ama vestelde yok bu özellik yeni yazılımlarla gelemezmi ? yada bir yazılımı varmı ?

dogru yere yazmışımdır umarım
selamlar burası yalnızca forum için istek öneri tarz bölümü o dediklerinizi vestelin sayfasına gidip öneri konusuna yazmanız daha mantıklı olur sonuçta burdaki yönetim ve yazılımlara bakan ustalar yazılımları kendileri yaratmıyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Mesajı beğenmek istediğimde aldığım hata.

Screenshot_2020-02-06-16-30-32-328_com.opera.browser.png

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mesajı beğenmek istediğimde aldığım hata.

Screenshot_2020-02-06-16-30-32-328_com.opera.browser.png
bazen, telefon, crome, bağlantı hızı olarak karşıma çıkıyor, arada bir çerzleri silip, tekrar deneyince sorun kalmıyor. çok sıkıntı yaparsa bana söyle abi ben senin yerine beğenirim :kas
eğer kendinin bu nedenle beğeni kaybettiğini düşünüyorsa söyle ben like kasarım sana :haha1:cay

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bazen, telefon, crome, bağlantı hızı olarak karşıma çıkıyor, arada bir çerzleri silip, tekrar deneyince sorun kalmıyor. çok sıkıntı yaparsa bana söyle abi ben senin yerine beğenirim :kas
eğer kendinin bu nedenle beğeni kaybettiğini düşünüyorsa söyle ben like kasarım sana :haha1:cay
Bütün derdim bana gelecek olan beğenilerin heder olması, yoksa forum morum hikaye... :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Foruma girdiğim zaman en son yazılan konular alt alta liseteleniyordu sırasıyla , şimdi göremiyorum o listeyi sadece ben de mi böyle bu durum ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt