İstek ve Öneri | Sayfa 30 | Tavsiye FORUMU

İstek ve Öneri

vitalhaus 

Aktif Üye
25 Eylül 2019
23
Aslında ben bu form'a Adem Helvacı @Adem Helvacı youtube videoları izlerken geldim elektronik merakım sizlerle tanışmama vesile oldu..
Bilgisayar bölümü bence olmalı elektrik ve elektronik olmalı alış veriş ve yardımlaşma çözüm anlamında tabi ki hakkını vererek çok güzel olur.

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
17 Şubat 2017
17,852
47
Aslında ben bu form'a Adem Helvacı @Adem Helvacı youtube videoları izlerken geldim elektronik merakım sizlerle tanışmama vesile oldu..
Bilgisayar bölümü bence olmalı elektrik ve elektronik olmalı alış veriş ve yardımlaşma çözüm anlamında tabi ki hakkını vererek çok güzel olur.
Bilgisayar bölümümüz, Elektrik Elektronik var aslında? :alala

By_Trol

Electronics repair special service
Süper Üye
Ayın En Aktif Üyesi
24 Ağustos 2019
1,554
53
Bilgisayar bölümümüz, Elektrik Elektronik var aslında? :alala
Bölümler var.

Domestos 

JaDeD
Süper Üye
3 Temmuz 2018
2,800
47
İşinize karışmak gibi OLSUN ama; :hihi

Bir çok bölümde ana konu başlığı olursa, ilerleyen dönem için bazı yerlerin çorba olmasının önüne geçilir...

Misalen, saatlik indirim olan hatta foruma yazılıp okunana kadar indirimi biten ürün için bile konu başlığı açılıyor... Zamanla bu gibi konular hem yük hem de görüntü kirliliği oluşturacaktır.

Misalen, evcil hayvanlar için genel olarak, "can dostlarımız" başlığında genel konu açılabilir.

Naçizane.

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
17 Şubat 2017
17,852
47
İşinize karışmak gibi OLSUN ama; :hihi

Bir çok bölümde ana konu başlığı olursa, ilerleyen dönem için bazı yerlerin çorba olmasının önüne geçilir...

Misalen, saatlik indirim olan hatta foruma yazılıp okunana kadar indirimi biten ürün için bile konu başlığı açılıyor... Zamanla bu gibi konular hem yük hem de görüntü kirliliği oluşturacaktır.

Misalen, evcil hayvanlar için genel olarak, "can dostlarımız" başlığında genel konu açılabilir.

Naçizane.
Sota @Sota ilgilenir, ben de gündemden düşmüş konuları aynı noktaya toplarım :ok