İstek ve Öneri | Sayfa 32 | Tavsiye Forumu

İstek ve Öneri

Bratan

Bronz Üye
8 Kasım 2018
464
40
netlfix konusunda acilmis baglanti problemiyle alakali konuya yorum yazmak istedim fakat onayli üye olmadigim icin yazamadim :slap alim satim yapilan alt basliklar harici bölümlerin herkese acilmasini öneriyorum

okadar yazdim bari bosa gitmesin buraya yazayim mesaji :deli

netflix in görüntü kalitesi cok iyi degil karanlik sahnelerde iyice kötü oluyor yüksek hizli internet kullandigim halde benim hosuma gitmiyor
fast.com u daha önce duymamistim speedtest alternatifi olarak kullanilabilir mi diye baktim fakat sahip oldugum hizdan fazlasi varmis gibi sonuc gösterdi
kullandigim baglanti 400/20

fast.com

speedtest

vodafone un kendi test sayfasi

alaman iletisim bakanligi(?) nin sayfasi

isin özeti bu fast.com baglanti hizinizi gerceginden fazla gösterip yaniltabilir. alternatif sitelerde hizinizi test edip karsilastirma yapabilirsiniz kesin sonuc icin pc de ayni anda baska islem yapmamaya calisin

baran5454 

Bronz Üye
14 Kasım 2019
342
netflix in görüntü kalitesi cok iyi degil karanlik sahnelerde iyice kötü oluyor yüksek hizli internet kullandigim halde benim hosuma gitmiyor
fast.com u daha önce duymamistim speedtest alternatifi olarak kullanilabilir mi diye baktim fakat sahip oldugum hizdan fazlasi varmis gibi sonuc gösterdi
kullandigim baglanti 400/20

fast.com

speedtest

vodafone un kendi test sayfasi

alaman iletisim bakanligi(?) nin sayfasi

isin özeti bu fast.com baglanti hizinizi gerceginden fazla gösterip yaniltabilir. alternatif sitelerde hizinizi test edip karsilastirma yapabilirsiniz kesin sonuc icin pc de ayni anda baska islem yapmamaya calisin

Benim fast.com'u önerme amacım arkadaşın netflix de sorun yaşamasından dolayıdır. Çünkü fast ölçüm yaparken netflix sunucularını kullanır. Netflix izleme değerlerini anlamak için daha net fikir verir. Aşağıda açıklaması mevcut. Netflix tarafından sunulmuş bir servis.

Bratan

Bronz Üye
8 Kasım 2018
464
40
Benim fast.com'u önerme amacım arkadaşın netflix de sorun yaşamasından dolayıdır. Çünkü fast ölçüm yaparken netflix sunucularını kullanır. Netflix izleme değerlerini anlamak için daha net fikir verir. Aşağıda açıklaması mevcut. Netflix tarafından sunulmuş bir servis.

netflixe ait oldugunu gördüm o konuda sorun yok fakat az da olsa hizi daha yüksek gösteriyor uyarmak icin yazdim yüksek hizlarda kücük farklar sorun olmaz ama düsük hizlarda yaniltici olabilr belki diye :cak

Sota 

CSKN
Yönetici
Administrator
6 Mart 2016
8,433
yurtdışında ikamet eden üyelerimiz için
sms onayını
netlfix konusunda acilmis baglanti problemiyle alakali konuya yorum yazmak istedim fakat onayli üye olmadigim icin yazamadim :slap alim satim yapilan alt basliklar harici bölümlerin herkese acilmasini öneriyorum

okadar yazdim bari bosa gitmesin buraya yazayim mesaji :deli
yurtdışında yaşayan kullanıcılarıda sms onaylı üye yapabilmek için görüşmelerim devam ediyor.

Forumumuzda kullandığımız yazılım buna müsait ama servis sağlayıcı tarafında ki sorunu halletmemiz gerekiyor.

Son düzenleme:

Domestos 

JaDeD
Süper Üye
3 Temmuz 2018
3,404
47

Aynı içerik hakkında bir çok konu... Tek ana konuya toplanabilir mi?

🤔

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi
26 Kasım 2018
11,538
61

....
Aynı içerik hakkında bir çok konu... Tek ana konuya toplanabilir mi?

🤔
İlk link ana konu linki olabilir veli :) , Sota @Sota , ne dersin :alala

Pitbull 

Bronz Üye
6 Temmuz 2020
271
40
Mesaj düzenleme sadece 1 saat içerisinde istenildiği kadar olmalı. 1 saat ve sonrasında mesaj sadece moderatör, yönetici tarafından düzenlenebilir olmalı.