IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

bahri77

Yeni Üye
15 Haz 2019
18
42
Net iptv sadece kendisinden abonelik alinca calisiyor smart iptv uygulamasi ise tüm m3u listelerini oynatiyor nereden satin alirsaniz alin ssiptv varsa da abone oldugunuz listeyi oynatir sorunsuz

aynı tv bende de var, nasıl aşacağız bu sorunu benim daha önceki smartiptv aboneliğim gitti , ayrıca dediğiniz gibi ise netiptv de çalışmayacak ise bizim diğer ip tv abonelikleri geri verelim tv yi... :(

Z Çevrimdışı

zztsfk

Yeni Üye
30 Tem 2019
1
38
samsung 7500 tv var bende de, iptv app bulurken çok sıkıntı yaşamıştır app storunda en son ottplayer gibi bi player bulup kurmuştum. onunla oldu arkadaşlar, tv başında değilim tam adını bilmiyorum applikasyonun

B Çevrimdışı

BOZOK

Yeni Üye
14 Ağu 2019
2
78
Guekıptv denedım bır saatlıgıne...Bır kac defa donma dısında bır problem goremedım.Bır ıkı yere daha bakıp karar vercegım..

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Guekıptv denedım bır saatlıgıne...Bır kac defa donma dısında bır problem goremedım.Bır ıkı yere daha bakıp karar vercegım..
iptvserver com öneririm geçen sezon başı n11 den kampanya ile 80 liraya 15 aylık almıştım pişman olmuştum sürekli kastı sondu.Sonra arkadaşa verdim bir daha da bakmadım sonra oturmaya gittim birde ne göreyim adam koca sezonu sıfıra yakın kasma donma ile izlemiş aga çok sağol valla çok makbule geçti dedi.hayret ettim sonra yenileme zamanı aradılar 12 aylık için 250 tl istediler dedim çok fazla sonra adam anlattı çok fazla yatırım yaptık tüm sunucuları yeniledik sayılır vs vs. anlattı.arkadaşta diyo şimdi tekrar al ancak almam artık? benim evde adam gibi Internet yok olsa alırdım ama.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
yüzdebirmilyon katılıyorum.?? :ok
Bunu bizzat kendim tecrübe ettim hocam , internetim TTnet'ken verem ediyordu beni , devamlı donma , kopma , server'a suç buluyordum , Server'ı aldığım yerde bana TTnet mi kullanıyorsun demişti hatta , evet dediğimde malesef tüm TTnet kullanan üyelerimiz bu sorunu yaşıyor , elimizden gelen birşey yok. TTnet'i iptal ettim şimdi KabloNet'liyim akıyo yayın resmen , tek bir donma , kopma yok.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Bunu bizzat kendim tecrübe ettim hocam , internetim TTnet'ken verem ediyordu beni , devamlı donma , kopma , server'a suç buluyordum , Server'ı aldığım yerde bana TTnet mi kullanıyorsun demişti hatta , evet dediğimde malesef tüm TTnet kullanan üyelerimiz bu sorunu yaşıyor , elimizden gelen birşey yok. TTnet'i iptal ettim şimdi KabloNet'liyim akıyo yayın resmen , tek bir donma , kopma yok.
ahh kablo net aaahh
keşşşşşşke benim de olsa :affet:hihi

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Ben de Türk Telekom VDSL2 kullanıyorum 35MB hız ve sorun yaşamadım daha :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Ben TTnet'deyken hızım 50mbps , bütün derbi maçlarında sorun yaşadım hocam.

Not : Ayrıca TTnet'te iken Kablosuz olarak hiç bir maç izlenmiyordu , mecbur kablolu kullanıyordum TTnet'te iken , şu an Kablonet'te kablosuz bağlantı ile sıfır donma , takılma rahatça izleyebiliyorum.
ping süresi ve anlık dalgalanmalar çok önemli hocam zaten ip tv için 5 hatta 4 mbit yetiyor 1080p için. hızda çok geçikme ,ping süreleri dalgalanma önemli.

bende sürekli dalgalanma oluyor her seferinde kesiliyor atlıyor sorun yani.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
ping süresi ve anlık dalgalanmalar çok önemli hocam zaten ip tv için 5 hatta 4 mbit yetiyor 1080p için. hızda çok geçikme ,ping süreleri dalgalanma önemli.

bende sürekli dalgalanma oluyor her seferinde kesiliyor atlıyor sorun yani.
Yukarıdaki arkadaş TTnet saha dolabına yakındır bence , o yüzden sorun yaşamadığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt