IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Normal şekilde ürünü satın aldım. Ardından satıcı mesajla gerekli dosya ve linkleri hemen yolladı. Ortada kargoluk vs bir durum olmadığı için herşey gayet hızlı gerçekleşiyor.
Yani AliExpressten iptv linki mi aldınız. Yoksa cihaz mı? Onu anlamadım

O Çevrimdışı

ogulcangoktas

Aktif Üye
16 Ara 2018
55
24
İyi bir IPTV satıcısı önerebilecek birisi var mı? Mümkünse yayın yapılan server ları direk yöneten yani ilk elden birisini bilen? Neredeyse 2013 yılından beridir 8-10 satıcıdan almışımdır fakat gerçek anlamda memnun kaldığım olmadı maalesef. Bazıları akşam saatlerinde ulusal kanallarda donma yapıyor (internetimden kaynaklı bir sorun değil). Bir çoğu da malum platformun film kanallarında donma yapıyor. Bir de malum spor kanallarında yok sağ üste, yok sol üste kendilerince bir yazı veya logo koymaları beni delirtiyor. Orjinal haliyle yayın yapan ve yukarıda da dediğim gibi direk ilk elden yöneten birisini bilen arkadaş varsa bana özelden ulaşabilir mi? Teşekkürler. (100 mbit Millenicom ve 100 mbit Türknet kullanıcısıyım.)

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Aldığınız ürünün linkini atabilir misiniz?

Açıkçası aldığım üründen pek de memnun değilim. Özellikle maç esnasında kopmalar, donmalar sıklıkla yaşıyorum. Aliexpress'te en az 20 satıcıdan test linki denedim. "Mükemmel" diyebileceğim bir yayına rastlamadım. Hepsinde farklı bir sıkıntı mevcut.

Ö Çevrimdışı

Öztürk 75

Yeni Üye
14 Eki 2019
19
51
Hocam Vestel TV de ss ıp TV playrede ulusal kanalları izlemek istiyorum yeni bir binaya taşındım uydu sistemi yok ulusal kanallar izleyebileceğim bir m3n listesi oluşturabilecek biri var mi

B Çevrimdışı

BOZOK

Yeni Üye
14 Ağu 2019
2
78
Ben Guekiptv den alıyorum hocam şimdiye kadar sorun yaşamadım tavsiye ederim. En son üyeliğim bitince bi 3 ay daha aldım maçlar için devam ediyorum şuan.

Eğer alacak olursanız tavsiye ile satın alma kutucuğuna benim kullanıcı adımı yazarsanız sevirim ek 1 ay hediye eklenir bana :sirit kullanıcı adım muhammetaydin3ay :ok

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

burada yazılanları okuduktan sonra guek ıptv ye karar vermıstım.Bırden aklıma sıkayetvar.com'a gırmek geldı.Iyı de yapmısım.Çok kımse guek tv'den sıkayetlerını paylasmıs.Bılgınıze

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Son zamanlardaki fahiş fiyatlar yüzünden IPTV'ye yöneldiğimiz bu dönemde konuyu güncel tutayım. Aktif olarak IPTV server ve uydu cihazı tedarikçisiyim. Sorulara elimden geldiğince cevap verebilirim. İnternet üzerinden IPTV satışı yapan sağlıklı bir firma tanımıyorum, bu konuda öneri yapamam.

[SUP]IPTV gelişmemiş, il-legal bir iştir. Satışını sadece fiziksel olarak sağlıyorum. İnternet üzerinden satış yapmıyorum.[/SUP]
Server adresin nedir acaba,en azından http:// diye verirsen bakarım,hangi uydu alıcısı var elinde onu da öğreneyim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tabiki. f1.kinetix115.in üzerinde server. Redline markası ile çalışıyorum ?
Teşekkür ederim, peki hangi modelini özellikle "iptv kullanımı" olarak tercih-tavsiye edersin,ve nereden katılım yapıyorsun acaba :)
Bu arada tercih-tavsiye edeceğin redline alıcının işlemcisi nedir acaba ,ve " bakabilirsin(iz)" diyebileceğin link verirsen de olur :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben teşekkür ederim. Antalya'da ikamet etmekteyim. Kendi kullandığım ve önerdiğim cihaz TS7000 modeli. Dahili wi-fi alıcısı var ve tatmin ediyor. Özelliklere; üzerinden ulaşabilirsin(iz) ?
Hımmm,sunplus 1507(e) işlemci "E" yeni seriden biri sanırım ,güzel :ok

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Aktif olarak IPTV server tedarikçisiyim. İnternet üzerinden IPTV satışı yapan sağlıklı bir firma tanımıyorum, bu konuda öneri yapamam.

[SUP]IPTV gelişmemiş, il-legal bir iştir. Satışını sadece fiziksel olarak sağlıyorum. İnternet üzerinden satış yapmıyorum.[/SUP]

Fiziki satış demişsiniz. En azından tedariğini yaptığınız serverlerin 12 aylık tutarlarını yazabilirseniz (yurt içinde oturan ve yurt dışında oturan şeklinde) en azından ben dahil bi çok kişi yayın aldığı yerde kazıklandı mı kazıklanmadı mı kıyaslamasını yapabilir.

Ben baştan diyeyim, ben kazık yiyorum ?

Server nusret te tuz atıyo, varın siz düşünün gerisini ! ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt