IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
bence faydalı bir video.. iptv konusunda arayışta olanlar test alıp deneyebilirler. bende deneyip detayları yazacağım:ok

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Hocam bire bir kullanıyorum şahsen. Sizin dediğiniz gibi çalışmama durumu dahi yok. Eğer öyle bir durum gördüyseniz anlık soru sorun gerekli bir açıklama var ise yaparlar. Bazen bakımları olduğu zamanlarda çalışmıyor bazı kanallar onda da bilgi veriyorlar. Ayrıca derbi de adamlar yayınlarda sorun yaşamayın diye sms atıp bilgilendirme yapıyorlar. Donma var diyen bence başka firma ile karıştırıyor olabilir.
Çalışmıyor.

Ö Çevrimdışı

ömer35

Yeni Üye
26 Nis 2019
4
44
Arkadaşlar yakın zamanda Samsung 7400 serisi televizyon aldım. Apps uygulamalarda Smart IP uygulaması yoktu. onun yerine Net iptv var. Kullanmak için aktivasyon ücretleri var. Smart iptv kredi kartı ödemesi varmış önceden. Ama net iptv de paypal ödemesi var ve paypal ödeme Türkiye den kalktı diye biliyorum. Aktivasyon yapamadığım için iptv alamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar var mıdır? Bu konuda neler yapılabilir? Başka bir iptv sağlayıcısı yüklenebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Arkadaşlar yakın zamanda Samsung 7400 serisi televizyon aldım. Apps uygulamalarda Smart IP uygulaması yoktu. onun yerine Net iptv var. Kullanmak için aktivasyon ücretleri var. Smart iptv kredi kartı ödemesi varmış önceden. Ama net iptv de paypal ödemesi var ve paypal ödeme Türkiye den kalktı diye biliyorum. Aktivasyon yapamadığım için iptv alamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar var mıdır? Bu konuda neler yapılabilir? Başka bir iptv sağlayıcısı yüklenebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
A Ado

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Net iptv sadece kendisinden abonelik alinca calisiyor smart iptv uygulamasi ise tüm m3u listelerini oynatiyor nereden satin alirsaniz alin ssiptv varsa da abone oldugunuz listeyi oynatir sorunsuz

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52

Ö Çevrimdışı

ömer35

Yeni Üye
26 Nis 2019
4
44
Şu anda bunu yapabiliyor muyuz? App yükleme kaldırıldı diye biliyorum samsung tv lere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt