IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
Bende İPTV ile görüşlerimi yazayım hazır konusu denk gelmişken belki görüpte merak eden olursa server hakkında bilgisi olmuş olur,

3 ay mgold kullandım, kullanma süresince donma kasılma gibi bir sorun denk gelmedim genel olarak sadece bir kez beşiktaş derbisinde 5 dakika server uçtu ama hemen geldi sonra da sorunsuz izledim, 4k kanalları yok, vod içerikli genel olarak güncellenmiyor, ilk bakışta vod skalası geniş gözükse de bir yerden sonra tekrar eden içerikleri görmek sıkıyor, 55C6V Televizyonum da izliyorum bana görüntü kötü geliyor fullhd kanallar, pc de ve telefonda çözünürlük az olduğu için fullhd ama tv'ye geçtiğimde sd'nin bir tık üstü oluyor ama denediğim tüm iptv'lerde görüntü aynıydı gerçek bir hd kanala henüz rastlamadım halen aramaktayım.
Gelelim neden yeniden almadığıma, bein4k kanallının olup olmadığını öğrenmek için karşımda muhattap aradığımda bir kişi dahi bulamadım, fb üzerinde sayfaları var iletişim olarak sizi oraya yönlendiriyorlar ancak orada da sözde mesaj kısmında sorun varmış aylardır cevap veremiyorlarmış, bende muhattap bulamayınca yeni arayışlara girdim.

Arayışların sonunda vizyoniptv'yi denemeye kadar verdim halen 3 aylık paketlerini kullanıyorum, yayınlarında donma vb sorunlara karşılaşmadım, bunların da yayın kalitesi mgold ile aynı, bein4k kanalı bunda da yok, vod içerikleri mgold'a göre bir tık daha güncel.

Ben hiçbir zaman 12 aylık iptv alma taraftarı değilim, özellikle 3-6 aylık paket fiyatlarını şişirip beni 12 ay almaya zorlayanları görünce direk uzaklaşıyorum, çünkü piyasa da çok fazla dolandırıcı var ve yasal olarak hak arayacağınız bir durumun söz konusu olmadığından çok suistimale ucu açık o yüzden 1-3-6 aylık deneme paketleri benim için ideal.
Bu pakette bittikten sonra guek yada yeni bir tane bulup onu deneyeceğim, gerçekten görüntü kalitesi bitrate'si yüksek bir iptv bulursam çok güzel olacak :ok
Hocam vizyoniptv 3 aylık 70tl yazıyor internette yıllık 180 tl yine yıllık aboneliğe yöneltiyorlar ? Sizin fiyat farklı mı ?

axXxo Çevrimdışı

axXxo 

Yeni Üye
3 Kas 2018
32
35
Hocam vizyoniptv 3 aylık 70tl yazıyor internette yıllık 180 tl yine yıllık aboneliğe yöneltiyorlar ? Sizin fiyat farklı mı ?
Ben aldığımda 60 TL'ydi fiyatlar zam gelmiş, bana aylığı 20 TL gayet normal geliyor, benim kastım 3 aylığı 100 6 aylığı 150-180 gibi olup yıllığı 200 yapanlar içindi , mgold'da da 1 aylık paket alınabiliyor.

W Çevrimdışı

warking

Yeni Üye
19 Kas 2018
1
34
8 ay oldu üyeyim. Çok memnunum. Çevremdekilere de tavsiye ediyorum. Ayrıca çok iyi ve kaliteli bir platform a üye olmuşum. Helal walla canavar iptv'yi öneririm ********

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
ben locaiptv satın aldım 3 aylık pek iyi oldugunu söyleyemem
Locaiptv'yi pc'den kullanırken çok ama çok sorun yaşamıştım , forumdada ağır bir şekilde eleştirmiştim. Ama ne yalan söyleyeyim , kablolu bağlantı ile Tv Box'la izlemeye başladığımdan beri bir kez olsun donma yaşamadım hocam :bye

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
Locaiptv'yi pc'den kullanırken çok ama çok sorun yaşamıştım , forumdada ağır bir şekilde eleştirmiştim. Ama ne yalan söyleyeyim , kablolu bağlantı ile Tv Box'la izlemeye başladığımdan beri bir kez olsun donma yaşamadım hocam :bye

ilk defa ip tv kullandım ama gerçekten bu platformlara verilen paralara yazık. sürekli sorunlarla karşılaşıyor tvbox ile sorun yaşamaman ilginç aynı şekilde pcdede sorun yaşamaman gerek kablolu bağlantı ile.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
ilk defa ip tv kullandım ama gerçekten bu platformlara verilen paralara yazık. sürekli sorunlarla karşılaşıyor tvbox ile sorun yaşamaman ilginç aynı şekilde pcdede sorun yaşamaman gerek kablolu bağlantı ile.

Pc'de izlerken çok sorun yaşadım , hatta locaiptv'nin whatsapp destek hattını bombardıma tuttum desem yeridir :hihi para iadesine kadar getirdim olayı. Tv Box ilede sorun yaşayacağımı düşünüyordum , sonuçta aynı bağlantı aynı kablo. Aliexpress'ten Tv Box geldikten sonra gık demedi server , tek bir donma yaşamadım. Benim düşüncem Pc'den izlerken arka planda güncelleme yapıyordu Pc , bir kere başımada gelmişti sonradan farkına varmıştım.

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
Pc'de izlerken çok sorun yaşadım , hatta locaiptv'nin whatsapp destek hattını bombardıma tuttum desem yeridir :hihi para iadesine kadar getirdim olayı. Tv Box ilede sorun yaşayacağımı düşünüyordum , sonuçta aynı bağlantı aynı kablo. Aliexpress'ten Tv Box geldikten sonra gık demedi server , tek bir donma yaşamadım. Benim düşüncem Pc'den izlerken arka planda güncelleme yapıyordu Pc , bir kere başımada gelmişti sonradan farkına varmıştım.

PC nin arkadan guncellme yapmasından kaynaklı olabir düşüncesindeyim bende pc üzerinden denemeler yapmaya devam edicem ama bana göre ip tv lere verilen para boş dye düşünüyorum

T Çevrimdışı

Tekzen

Aktif Üye
15 Kas 2018
108
evet haklisin, normal versionu parali oldu yalniz yukardaki vavoo mod! Paralasi degil isteyenler denesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt