IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
satış işleri hep sıkıntılı olmuştur, burada hiç kimse bedava yayın talebinde bulunmadı sizden, siz kendiniz dile getirdiniz, yayın vermediniz diyede kimse sitem etmedi, yani ortada sizin mağdur olduğunuz yada suistimal edilen bir durum yok. tam tersi biz olabildiğince iyi niyetli, üyelerin ve buraları okuyan insanların menfaati doğrultusunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. tercih sizin, güle güle.

akşamki maçı izlemek isteyen arkadaşlar Android telefonlarına şu adresteki yenilenmiş apkyı indirebilir ;

şunları bide ios a uyumlu yapsalarmış :sirit

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
105
36
pc de macı ızlemeyek ısteyen olursa ( donma kasma olurmu bılemem ) link verebilirim.
vlc player yuklu olması gereklı pc de
Sende var mıydı hocam iptv ? hangisi ? söyle de ondan da uzak duralım, benimkini ben iş yerinde birine verdim belki donmaz izler =)

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Sende var mıydı hocam iptv ? hangisi ? söyle de ondan da uzak duralım, benimkini ben iş yerinde birine verdim belki donmaz izler =)
bızım iş yerinden bi abimizin tavsıyesı ile GSE IP TV yi deniyoruz..
sıkıntı yok. arkadaslarımda aynı yorumu yapıyolar..

ama linki netten buluyorum iptv almayan iş yerinden bazı arkadalarla paylaşıyorum

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Bu konunun buralara geleceğini tahmin ettiğimden dolayı daha önce gerekli uyarıları üst mercilere bildirmiştim. Önlem alınacaktı ama alınmadı , ileride forumda dahil daha büyük sıkıntılar yaşanmaya gebedir. Yerli platformlar ve içerikleri hakkında illegal paylaşımlar yapmak yasaktır. Bu platformlar ve kanallar hakkında illegal satış yapmak ise Türkiye Cumhuriyeti kanunları gereği suçtur ve direkt forumdan ban gerektiren bir eylem olması gerekmektedir.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
The_SreT The_SreT, şu iptvyi kullanıyorum şu uygulamadan izleyebilirsiniz demekte bir sakınca yok. alışveriş konusundada talep varsa arz olur, burasıda birilerinin iştahını kabartıyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
The_SreT The_SreT, şu iptvyi kullanıyorum şu uygulamadan izleyebilirsiniz demekte bir sakınca yok. alışveriş konusundada talep varsa arz olur, burasıda birilerinin iştahını kabartıyor.
Tabiki hocam bunda her hangi bir sorun yok , IpTv öyle bir konu ki nereye çekilirse oraya gider. Yönetimde sizin gibi bunu ayırt edebilecek birinin olması çok güzel. :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
maalesef ikisi de yok bulamadım app store da mevcut değil!!!
smart tvde baska uygulama yok dıye bılıyorum..
bu ıkısınden bırsı muhakkat olmalı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben netten bulursam link paylaşıyorum.
bunda herhangi bir sakınca yok sanırım.
maksat arkadaslara yardımcı olabilmek :hihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt