IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

gurme

Yeni Üye
30 Eki 2018
4
118
Evet test sonucu aldığım iptv yi beğendim hiç donma ve takılma yapmadı evimde 50 mbt türksat kablo interneti var
sinema kanalları ve VOD lar çoğaltılabilir internet sayfanız var mı bilmiyorum varsa adult ve yabancı dildeki gibi benim izlemeyecek olduğum kanallar buradan pasif yapılabilir Fiyatta biraz indirim yapılsa süper olurdu
Mevcut iptv aboneliğim bittiğinde (Yaklaşık 2 ay kaldı) almak isterim

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Evet test sonucu aldığım iptv yi beğendim hiç donma ve takılma yapmadı evimde 50 mbt türksat kablo interneti var
sinema kanalları ve VOD lar çoğaltılabilir internet sayfanız var mı bilmiyorum varsa adult ve yabancı dildeki gibi benim izlemeyecek olduğum kanallar buradan pasif yapılabilir Fiyatta biraz indirim yapılsa süper olurdu
Mevcut iptv aboneliğim bittiğinde (Yaklaşık 2 ay kaldı) almak isterim

Yorum için tşk

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Merhaba arkadaşlar;

Sizlerden gelen talepler neticesinde yıl sonuna kadar yaptığımız kampanya fiyatlandırmasını paylaşmak istedim;

3 ay : 100,00 tl

6 ay: 150,00 tl

12 ay: 200,00 tl

Şimdiden teşekkürler

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Fiyat iyi gibi olmuş.
Ama ben tablette izlemek istiyorum yapamadım verdiğiniz denemeyi bunu nasıl yapacağım.
Parayı verdim aldım ama izleyememekte var işin içinde.

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Tablet iç
Fiyat iyi gibi olmuş.
Ama ben tablette izlemek istiyorum yapamadım verdiğiniz denemeyi bunu nasıl yapacağım.
Parayı verdim aldım ama izleyememekte var işin içinde.

Tablet için GSE smart iptv uygulamasını kullanacaksınız kurulumu oldukça basit

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Merhaba arkadaşlar;

yıl sonuna kadar yaptığımız kampanya fiyatlandırmasını paylaşmak istedim;

3 ay : 100,00 tl

6 ay: 150,00 tl

12 ay: 200,00 tl

fiyatlar senelik üyeliğe zorluyor insanları, o yüzden artık birşey demeyeceğim bu konuda . 12 aylık alım yapıp yapmamak herkesin kendi tasarrufudur . bu arada sitenizin isminide yazın buraya. herkese tek tek özelden yazmanıza gerek yok, belki konuyu okuyupta sizin firmanızı tanıyan birileri çıkar

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
İyi de arkadaşlar 3 aylık alın deneyin zaten fiyat aylık bazda 33 tl olmakta sıkıntı yaşamayacaksınız diyorum sizlere kendi local yayını bu fiyata satan kaç bayii tanıyorsunuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

..

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
İyi de arkadaşlar 3 aylık alın deneyin zaten fiyat aylık bazda 33 tl olmakta sıkıntı yaşamayacaksınız diyorum sizlere kendi local yayını bu fiyata satan kaç bayii tanıyorsunuz

Kralsmart iptv;

Face:

Tr site:

Yurtdışı site:

Forum üzerinden iki arkadaşa test yayını vereceğim derbi için onların yorumlarını dikkate alırısınız yarın da normal test isteyenlere zaten verilecek
Hocam mesela ben kendi adıma konuşayım yayını alana kadar o arkadaş da kendi local yayınımız vs dedi, bu işleri açıkçası çok da bilmediğimden inandım parayı verdim ve şimdi google a yazdığında çıkan siteler kadar ancak izliyorum =) sen belki haklısındır ama sizin sektörde bu tip insan çok maalesef...

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
A iptvkrlsmrt, ne kadar zamandır iptv hizmeti veriyorsunuz ? insanların güvensizlik sorunu yaşaması kadar normal bir durum yok. arkadaşın dediği gibi memlekette o kadar çok sahtekar var ki işini doğru düzgün yapan insanlarda bunların yüzünden bu güvensizlikten nasibini alıyor. boş yere alınganlık yapmayın yani.

birde forum ortamlarında 3-5 tane mesajı olanların olumlu/olumsuz yorumları pek bir anlam ifade etmiyor. size tavsiyem burada iptv ile haşır neşir olan arkadaşlarla test yayını konusunda iletişim kurun. tecrübeli arkadaşlardan The_SreT The_SreT catres catres Benerivo Benerivo daha sağlıklı yorumlar yapacaktır

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
O zaman şöyle yapalım size ve belirttiğiniz bu diğer arkadaşlara test yayını açayım siz de akşam yorum yazın olur mu

Bu arada catres catres test alıp denedi geçen hafta

Siz ve bu diğer arkadaşlara ulaşın mail göndersinler forum nicklerinizi maile yazın;

vipkralsmartiptv@gmail.com

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
A iptvkrlsmrt, ne kadar zamandır iptv hizmeti veriyorsunuz ? insanların güvensizlik sorunu yaşaması kadar normal bir durum yok. arkadaşın dediği gibi memlekette o kadar çok sahtekar var ki işini doğru düzgün yapan insanlarda bunların yüzünden bu güvensizlikten nasibini alıyor. boş yere alınganlık yapmayın yani.

birde forum ortamlarında 3-5 tane mesajı olanların olumlu/olumsuz yorumları pek bir anlam ifade etmiyor. size tavsiyem burada iptv ile haşır neşir olan arkadaşlarla test yayını konusunda iletişim kurun. tecrübeli arkadaşlardan The_SreT The_SreT catres catres Benerivo Benerivo daha sağlıklı yorumlar yapacaktır
ben ilk test yayını aldıgımda yorumumu yapmıştım.

"
El Classiconun ikinci yarısına yetiştim. Verdiğiniz yayından izledim.
1 defa donma oldu. Sonrasında kesıntısız izleme olanağı yakaladım.
Şimdi de fb nin maçı varmış. Ona bakayım. Neler olucak"

1 kez donma yaşadım. sonrasında iyiydi. ama sonrasında yaptıgım yorumlarda yine belirtmiştim. test ile ana yayın arasında bariz sorunlar yaşanan serverlar var..
yine Benerivo Benerivo kardesımede önerdiğim serverın test yayınında sorun yaşamamıştım. ve ana yayında sorunlar yaşandı..
yanı aylık veya yıllık üyelerinizin yorumlarını görebilsek daha sağlıklı olabılır...

O zaman şöyle yapalım size ve belirttiğiniz bu diğer arkadaşlara test yayını açayım siz de akşam yorum yazın olur mu

Bu arada catres catres test alıp denedi geçen hafta

Siz ve bu diğer arkadaşlara ulaşın mail göndersinler forum nicklerinizi maile yazın;

vipkralsmartiptv@gmail.com
Benerivo Benerivo bence bu akşam denemeli.. kendi yayını mevcut dıye bılıyorum. ondan baya bi sıkıntılı şuan... sizinkini msj ı gorurse yayın alıp denemek ısteyebılır belkı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt