IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Merhaba

Mevcutta 3 aylık üyelik mevcut ama aylık üyelik oluşturulması hususunda bir çalışma yaparak sizleri bilgilendirmek isterim çevremde ağzı yanan birçok arkadaşım oldu asıl meselenin güven olduğu hususunda sizlere katılıyorum dediğim gibi server yoğunluğu konusunda en ufak şüphe olmasın kafanızda denemek isteyen arkadaşlar haftasonu maç anında denediler yine denemek isteyen olursa bana pm yoluyla ulaşabilirler ama olay illegallik boyutunda forum üzerinden engel teşgil edecekse affınıza sığınarak konuyla ilgili yazı yazmam
Saygılarımla;
İyi akşamlar

öncelikle tekrar belirtiyorum, düşüncelerimin tamamı diğer arkadaşlar gibi forum üyesi olarak beni bağlayan kısmı. illegallik kısmına gelince, buna vurgu yapmak zorundayım çünkü bu kısma bende dahilim. apklarla alakalı paylaşımlarım oldu, fırsat bulabilsem acestream ve kodi ile alakalıda paylaşımlar yapacağım. bu illegal ibaresi tabiri caizse paylaşanı bağlayan bir durum fakat biz ücretsiz içerikleri paylaşıyoruz, para alışverişi olduğunda yarın bir kişi çıkıpta adam bizi tokatladı hepiniz uyudunuz diye topu bizlere atmaması için. yoksa herkesin aklı fikri var, isterse 10 yıllık alsın bizi bağlamaz, ben işin her zaman iyi niyet kısmındayım. sizde aynı niyetle yaklaştığınız sürece eminim kimse için bir problem olmaz.

bu ortamlar evet her zaman risktir ama işini layıkıyla yapanlar içinde bulunmaz nimettir, aynı durum alıcılar içinde geçerli, düzgün insanlarla alışveriş yapılması bir müşteri olarak benimde her zaman tercihim olur.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Şunu da bilin ki yıllık 100-150 tl ye satılan paketlerin elde patlama ihtimali %99 kalın sağlıcakla, ne zaman test isterseniz (cuma derbide sadece 2 kişiye test açacağım) maç anı veya değil pm atmanız yeterli

Sizin firmanızın fiyatları nedir. ?
PM değilde Açık olarak yazarmısınız ?

G Çevrimdışı

gurme

Yeni Üye
30 Eki 2018
4
118
Test aldım izliyorum şu an kanal listesi oldukça zenginmiş şu ana kadar takılma donma yok

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Fiyatlar 1 yıllık uygun gibi diğerleri aşırı pahalı.
İzmirde 1 yıllık 180 TL.
Arkadaşım sıkı pazarlıkçı 1 yıla o 150 TL verdi.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Dediğim yer 20 küsur yıldır orada.
Benim futbol, +18 kanallar ile işim yok beklide ondan sorunsuz!
Belgesel, film, dizi izliyorum sadece.
Değerlendirmem futbolsuz, ve şey kanalları dışında.
İsteyen 3 aylık 500 TL de verebilir para sahibine karışılmaz.

H Çevrimdışı

hakandp35

Yeni Üye
30 Eki 2018
1
41
A iptvkrlsmrt Konuya yazdığım mesajlar silinmiş.Nedenini bilmiyorum ama tekrar söylüyorum,bir internet siteniz var mı? Yoksa bu tip yerlerde seyyar satıcılık mı yapıyorsunuz? Kimse bunu sormuyor madem ürününe bu kadar güveniyorsun neden en azından bi internet sitesi açmayı düşünmedin?

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
A iptvkrlsmrt Konuya yazdığım mesajlar silinmiş.Nedenini bilmiyorum ama tekrar söylüyorum,bir internet siteniz var mı? Yoksa bu tip yerlerde seyyar satıcılık mı yapıyorsunuz? Kimse bunu sormuyor madem ürününe bu kadar güveniyorsun neden en azından bi internet sitesi açmayı düşünmedin?

Merhaba

Site yok demedim ki özelden gönderiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt